▷ Nejlepší aplikace FM rádia pro Android bez internetu ✅

Pokud jste se dostali k tomuto článku, pravděpodobně hledáte aplikaci Android FM Radio bez APK bez internetu, tedy aplikaci, kterou si můžete na svůj smartphone s Androidem nainstalovat úplně ručně a poslouchat FM Radio i bez připojení. Pravda je upřímná, Pokud zkoumáme mimo obchod Google Play, najdeme několik dobrých aplikací APK FM Radio pro Android.. Ve skutečnosti, pokud jste milovníky rádia, doporučujeme vám pokračovat ve čtení tohoto příspěvku.

V minulosti jsme říkali, že v některých případech nerozumíme většině výrobců smartphonů, kteří se zdají přímo rozhodnout o odstranění aplikace rádia FM, kterou mnozí z nás považují za skutečně atraktivní, ze svých mobilních telefonů navždy. Samozřejmě to není problém, který nemá řešení, protože v tomto ohledu existují aplikace, Využívat možnosti rádia zařízení za více než 600 $ by nemělo být tak komplikované, takže k tomu máme co říci..

První věc v každém případě je, že ačkoliv jsme již ukázali dobré rádiové aplikace, které si uživatelé mobilních zařízení mohou nainstalovat, tentokrát jsme chtěli jít trochu dále, dokonce vám umožnit poslouchat rádio, když nemáte připojení. Internet. Pokud jste kdykoli pochybovali o možnosti instalace rádiové aplikace v systému Android nebo jste ji mohli použít pouze s jedním typem odkazu, můžete dál číst. Tento článek.

Než se ale s aplikací, kterou chceme doporučit, dostaneme do podrobností, je bohužel nutné učinit prohlášení o tom, že stále více mobilních telefonů se rozhodlo nezahrnout tovární rádiovou aplikaci, která je vede k vyhledávání. sebe. Pravda je taková Není mnoho dostupných telefonů, které nemají aplikace FM Radio, takže pokud chcete sledovat své oblíbené rozhlasové pořady, doporučujeme vám věnovat pozornost. na řádky níže.

Povolte FM rádio na Androidu

První věcí, kterou o tom musíme říci, je možnost používat FM rádio, aniž byste jej museli používat na mobilním telefonu Android, než se pustíme do podrobností o dané aplikaci. V závislosti na datech nebo WiFi budeme potřebovat, aby terminál měl vestavěný rádiový čip FM. V takovém případě byste měli vědět, že existuje mnoho aplikací speciálně určených pro tento účel. Spirit FM APK Je to jedna z nejlepších možností pro telefony s čipem.

Nejlepší na této aplikaci je, že k jejímu používání nebudete potřebovat připojení k internetu, takže vám ušetří spoustu problémů obvykle spojených s rádiovými aplikacemi. Poté můžete poslouchat FM rádio a vyhledat každou z dostupných stanic. Jedno vysvětlení k tomuto tématu souvisí se skutečností, že někteří uživatelé komentují, že k použití této aplikace potřebují adaptér.a pak musíme říci, že si ji můžete koupit v obchodě s elektronikou za zhruba 15 eur.

Pokud provedete všechny kroky, které jsme zmínili výše, a stáhnete si z tohoto odkazu Spirit FM APK, budete mít rádio Android FM bez aplikace APK zdarma na internetu, takže nebudete vázáni na obchod Google Play ani na žádný jiný podobný obchod. A nakonec musíme zdůraznit Tento krok za krokem, který vás naučíme, funguje naprosto hladce na mobilních zařízeních Nexus, Samsung i Pixel., A mnoho dalších. Jakékoli dotazy, napište nám jako vždy.

Poslouchejte rádio v systému Android kdekoli a kdykoli chcete.

První věc, kterou o tom musíme říci, je, že než vás naučíme vše, co potřebujete vědět jako výukový program, hlavní producenti z celého světa se často rozhodnou odinstalovat aplikaci rádia, protože nás tak nutí. Uzavření smlouvy o žádosti o platbu. Aplikace jako Google Music, Spotify, Apple Music a další nebudou pro mnoho uživatelů nutné, pokud máte nainstalované rádiové aplikace.a bohužel z tohoto důvodu je již na mnoha operačních systémech nevidíme.

V tomto okamžiku vidíme, že FM rádio není možné aktivovat pouze na mobilních zařízeních s operačním systémem Android, je možné poslouchat, i když nemáme internet, takže pokud se vás to týká, měli byste si ho koupit. poznámkový blok a postupujte podle pokynů. První věc, kterou musíte vědět, je, pokud chcete pomocí mobilního telefonu poslouchat rádio, i když nejste připojeni, budete potřebovat, aby zařízení mělo rádiový dekodér zabudovaný do logické desky počítače.

Některé mobilní telefony nemají tento čip, který dekóduje rádiový signál, a v tomto případě je vhodné hledat některé stejně užitečné alternativy, jako jsou aplikace, které mohou vykonávat podobnou funkci, a musíme říci, že Spirit FM je jedna z nejlepších na světě. kapuce. V tomto smyslu je třeba říci, že pokud nemáme dekodér nebo FM rádiový přijímač, aplikace nám automaticky a okamžitě ukáže, že terminál není podporován a bohužel v něm nebudeme moci pokračovat..

Pravda je, že většina terminálů Samsung má náhodou rádiovou stanici FM a můžeme zmínit následující: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (S5 mini), Samsung Galaxy S6 (S6 edge, S6 edge +), Samsung Galaxy S7 (S7 edge), Samsung Galaxy Grand Prime a Samsung Galaxy Note 2, 3, 4 a 5. Takže Pokud některý z nich máte, nejlepší, co můžete udělat, je přejít na konec článku a stáhnout si Spirit FM, pro který jsme vám nechali oficiální odkaz..

Co si myslíte o této možnosti? Jaká další aplikace FM Radio pro Android bez internetu?