⚡ Smazat účet z KIK Messenger ⚡

I když je pravda, že většina z nás to ví Kromě WhatsApp existují i ​​další dobré aplikace pro zasílání rychlých zprávPravděpodobně s Telegramem u kormidla mnoho z nás nemá na některých profily.

Ale tentokrát Chceme se zastavit u KIK Messenger, jedné z alternativ v této oblasti.poskytovat řešení, která by mohla zajímat některé registrované uživatele.

První věc, kterou je třeba mít na paměti, je toto: Obecná činnost aplikace KIK Messenger je přesně stejná jako aplikace pro zasílání rychlých zpráv.je ideální pro komunikaci prostřednictvím textu, ale také pro odesílání souborů.

Jedním z hlavních rozdílů, které můžeme říci, že existuje mezi KIK Messenger a dalšími aplikacemi ve stejném odvětví, je, jeden z těch, kteří přidávají největší množství bezpečnostních položek.

Na jedné straně to znamená, že bychom měli být při používání bezpečnější, než když používáme jinou podobnou platformu, ale Existuje také mnohem více kybernetických zločinců, kteří se snaží vyškrábat svůj obsah. získat výhodu.

Možná i proto se k nám v poslední době dostává tolik zpráv, které nás chtějí naučit. Jak zrušit účet KIK Messengertak vám ukážeme jak.

Jak trvale deaktivovat účet KIK Messenger

Ukážeme vám, jak můžete v tomto systému zasílání zpráv požádat o vymazání svého uživatelského profilu, Výukový program užitečný pro operační systémy iOS i Android, pokud chcete účet smazat trvale nebo pouze dočasně. Postupujte podle těchto pokynů:

 • Otevřete na svém mobilu aplikaci KIK Messenger. Pokud jste jej odinstalovali, budete jej muset znovu nainstalovat z obchodu Google Play v systému Android nebo App Store v systému iOS.
 • Po přihlášení do systému musíte přidat uživatelské jméno a heslo a přihlásit se pomocí tlačítka, které zobrazuje tuto funkci.
 • Ve svém uživatelském profilu stiskněte ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu
 • Přejděte do sekce svého účtu a zkopírujte do ní pole pro uživatelské jméno a e-mail
 • Poté otevřete Chrome, Safari nebo jakýkoli jiný webový prohlížeč.
 • Chcete-li deaktivovat účet, přejděte na tuto webovou adresu: https://ws.kik.com/deactivate
 • Chcete-li účet smazat, přejděte na tuto webovou adresu: https://ws.kik.com/delete
 • Zde budete muset vyplnit příslušný formulář, zadat své uživatelské kódy do pole Uživatelské jméno a e-mail prostřednictvím e-mailu. Můžete také zkontrolovat, proč chcete aplikaci KIK Messenger opustit. Po dokončení klikněte na Přejít!
 • Během několika minut byste měli dostat e-mail k otevření na výše uvedenou adresu.
 • V případě, že se rozhodnete účet smazat nebo deaktivovat, najdete zde tlačítko Trvale zakázat nebo deaktivovat.
 • Uživatelský profil bude zcela smazán

Pokud jde o KIK Messenger a na rozdíl od jiných podobných služeb, V případě, že se chceme vrátit, můžeme vždy znovu použít e-mail i uživatelské jméno, které máme.. Informace a osobní obsah budou samozřejmě ztraceny, takže pokud máte pochybnosti, raději profil deaktivujte, aniž byste jej smazali.