10 nejlepších aplikací pro Firestick s útěkem z vězení 2020

Firestick Apps s Jailbreak 2020Zařízení Firestick je neuvěřitelný nový vynález od Amazonu, který zcela mění zážitek z online streamování pro fanoušky filmů a televizních pořadů. Amazon Fire TV a Fire TV Stick představují konkurenci pro Roku a Google Chromecast.

Většina z těchto zařízení má některé oblíbené předinstalované aplikace, které zlepšují zážitek ze streamování. Netflix, Fox, Claro Video, Hulu, Blim, Amazon Prime Videos, HBO, ESPN atd. Existuje mnoho lidí, kteří si kupují zařízení typu jailbroken firestick, aby ušetřili peníze na měsíčních poplatcích za různé oblíbené streamovací služby.

Pokud již máte jailbroken zařízení a osvědčené postupy pro zařízení firestick. Zde s vámi sdílím seznam, abyste mohli vylepšit své streamování.

Nejlepší aplikace pro fire bar s útěkem z vězení

Nejlepší aplikace Jailbroken Firestick / FireTV

1 – stahovač pro Firestick

Downloader je aplikace, kterou musíte mít pro zařízení jailbroken firestick. Tato aplikace je k dispozici v oficiálním obchodě s aplikacemi pro Fire TV, což umožňuje uživatelům Firestick stáhnout jakýkoli externí soubor.

Díky této aplikaci si můžeme rychle a snadno stáhnout soubory APK (neoficiální aplikace). Milovat Průzkumník souborů ES Podporuje také funkci stahování, ale já osobně dávám přednost Downloaderu, protože mi umožňuje stahovat videa, hudbu, aplikace a hry.

2 – Kodi (XBMC Media Center)

Kodi vytvořil světový rekord v softwaru pro streamování videa. Toto je software pro streamování médií číslo jedna, který podporuje mnoho operačních systémů a je také zdarma.

Děkuji doplňky / doplňky Můžete si užívat filmy a seriály v mnoha jazycích a také sledovat živé televizní kanály zdarma. Můžete nainstalovat mnoho pluginů s jakýmkoli obsahem ve velmi dobré kvalitě. Ať už chcete sledovat filmy, sport, živé televizní vysílání nebo karikaturní videa, všechny je lze sledovat zdarma pomocí doplňků Kodi.

Díky kodi jdeš Přestaňte platit předplatné streamovacích služeb, jako jsou HBO, Fox, Blim, Claro Video, Amazon Prime Video, Netflix a mnohem více placené. Kodi je nezbytná aplikace pro sledování bezplatných filmů, televizních pořadů a videí.

3 – AppFlix

stáhnout appflix pro firestick

Další velmi populární filmová a televizní show po celém světě pro firestick, která si již získala nesmírnou popularitu mezi uživateli smartphonů Android. Appflix Nabízí filmy a televizní pořady na jeden dotek bez měsíčních nebo ročních poplatků.

V současné době je Appflix populární Pořady a filmy Netflix volný, uvolnit. Ovládací panel a uživatelské rozhraní se velmi snadno používají a umožňují vám požádat o svůj oblíbený film nebo televizní pořad z ovládacího panelu Appflix.

Terrarium TV byla bezpochyby skvělá aplikace pro sledování filmů dříve, ale byla nedávno uzavřena a AppFlix, Popcorn, Play! Jako vaše alternativy.

4- Plex

Plex je jednou z nejstahovanějších firemních aplikací v obchodě s aplikacemi Amazon (Amazon Store). Tato aplikace funguje jako most mezi dvěma nebo více zařízeními ke sdílení multimediálního obsahu hostovaného na serveru v cloudu.

Pokud máte možnost stáhnout videa nebo filmy / seriály HD na tabletu Android nebo počítači se systémem Windows nebo MAC, nemusíte je kopírovat na paměťové médium (USB), abyste je mohli přehrávat na ohni.

Služba Plex tuto práci zvládne, stačí pouze připojit váš firestick k PC pomocí softwaru Plex a začít sledovat stažená videa na jakémkoli jiném zařízení s touto aplikací.

5- Mobdro

Mobdro je nepochybně mobilní aplikace pro Android číslo jedna. Sledujte více než 350 živých / živých televizních kanálů online. Tento apk poskytuje živé přenosové kanály z různých částí světa, takže je třeba jej zahrnout do seznamu nejlepších aplikací pro firestick jailbroken.

Ať už jste závislí na sportu nebo zábavním videu, filmu, seriálu, novinkách, románu, dokumentu atd. Pokud rádi sledujete … Mobdro Umožní vám vybrat vhodný televizní kanál na vašem Firesticku.

Potřeba kabelového připojení a předplatného různých aplikací televizních kanálů je zcela vyloučena. Jednoduše Nainstalujte Mobdro pro Firestick a začněte sledovat vše zdarma a nejlepší je, že můžete filtrovat kanály podle jazyka.

6- Průzkumník souborů ES

Pokud potřebujeme mluvit o nevýhodách Firesticku Box Android TV Není to výchozí nastavení pro prohlížení skrytých souborů v interním nebo externím úložišti. Co když potřebujeme přejmenovat, odstranit, změnit, zkopírovat nebo vložit konkrétní sadu souborů do jiné složky?

ES File Explorer je jednou z nejlepších aplikací pro správu souborů pro operační systém Android. Nyní Průzkumník souborů ES Lze jej také stáhnout do firesticku z oficiálního obchodu s aplikacemi (Amazon Store).

7- MX Player / MX Player Pro

MX-Player pro Fire TV

Jedna z více než 10 milionů stažených aplikací, MX přehrávač / Player MX Pro. Toto je jedna z nezbytných aplikací pro telefony Android, ale je také užitečná pro uživatele s amazonskou ohnivou hůlkou.

Má jednoduché uživatelské rozhraní a schopnost hrát všechny formáty videa spolu s funkcí vložených titulků hrála důležitou roli při určování trendu přehrávače MX.

Jsme si jisti, že narazíte na mnoho video aplikací, které vyžadují výchozí přehrávač videa, a doporučujeme vám nainstalovat přehrávač MX.

8- Firefox pro Firestick

Firefox pro Firestick

Pokud jste uživatelem, který neustále používá Kodi na vašem fire baru, mnoho doplňků vás požádá o spárování zařízení s jejich servery. V takovém případě musíte mít na svém firesticku webový prohlížeč weby pro streamování videa.

K tomu doporučujeme nainstalovat si do svého zařízení Firestick webový prohlížeč Firefox. Firefox je rychlý, bezpečný a stabilní webový prohlížeč, který podporuje mnoho funkcí, které potřebujete.

9 – AllConnect pro Firestick

stáhnout Allconnect pro firestick

AllConnect, nejlepší aplikace pro nahrávání videa na obrazovce Přenáší vaše videa z malé obrazovky na větší obrazovku. Tato aplikace s názvem AllConnect je speciálně navržena pro zařízení iOS.

Toto, pokud existuje iPhone nebo iPad (iOS)S pomocí AllConnect můžete zrcadlit obrazovku smartphonu na prémiovou inteligentní televizi a sledovat filmy a videa v rozlišení HD na větší obrazovce.

Nastavení této aplikace je jednoduché, ukážeme vám, jak to udělat krok za krokem, abyste si ji mohli nainstalovat do svého zařízení. Amazon Fire TV Stick s útěkem z vězení.

10- Čistá VPN

nainstalovat purevpn pro firestick

Pokud jste ve Spojených státech, budete muset použít VPN, aby vaše IP adresa byla soukromá při sledování filmů nebo televizních kanálů online s aplikacemi jako Kodi.

Je vyžadována VPN, protože jinak můžete zaplatit pokutu, Pure VPN je virtuální privátní síť, která šifruje vaše soukromí při jakékoli činnosti přes internet.

Závěry: osvědčené postupy při útěku z vězení

Existuje mnoho dalších aplikací, které můžeme použít na Amazon Fire Stick, každá s různými nebo podobnými funkcemi, ale Kodi je můj oblíbený a používám ho od roku 2016.

Kodi mi umožňuje sledovat všechna videa, hudbu a hry ve všech kategoriích; jednoduše instalací vhodného pluginu / pluginu. Kromě toho rád sleduji filmová videa na AppFlixu, protože skutečně zjednodušují uživatelské rozhraní a poskytují také videa v kvalitě 4K HD.

Pokud máte aplikaci, která funguje perfektně na zařízeních udělejte jailbroken oheň, můžete napsat a doporučit do pole pro komentář. Četli jsme níže! ?