10 nejlepších aplikací pro nejmenší z domu

Kdyby se říkalo, že děti přišly s chlebem pod paží dříve, dalo by se říci, že většinou přicházejí se smartphony nebo tablety, a to vědí lépe než my, jak se vypořádat s technologiemi od velmi mladého věku. Pokud máte doma malé děti a obvykle necháváte na několik minut hrát svůj iPhone nebo iPad, zveme vás, abyste četli dál.

A dnes vám na iPadizate nabízíme výběr 10 nejlepších aplikací pro nejmenší doma najdete právě teď v App Storepro iPhone i iPad. A dnes existují stovky aplikací pro kojence, batolata, školní věk, dospívající …

Nejlepší aplikace pro děti.

Na výběr je více odrůda proto je stále obtížnější rozhodnout, která aplikace nejlépe vyhovuje potřebám nezletilých. Doufáme tedy, že vám tento malý výběr pomůže rozhodnout se.

Bavte děti těmito skvělými aplikacemi pro iPhone a iPad!

Jedna věc je jistá a bavit děti je stále obtížnější, i když chcete, aby se při dobrém čase učily nové věci. Ale, Díky zařízením, jako je iPad nebo iPhone, je to jednodušší, protože děti se jich rádi dotýkají a komunikují s nimi.. A jaký lepší způsob, jak to udělat, než některé dobré aplikace …

Nejlepší aplikace pro děti.

Balíček odvahy

Balíček Courage je obrázková kniha pro předškolní děti. Má velmi krásnou a nápadnou grafiku, Zahrnuje spoustu aktivit a hlavolamů založených na metodách výuky Montessori a Shichida. Prostřednictvím těchto interaktivních aktivit se dítě naučí mimo jiné porozumět obsahu a rozvíjet pracovní paměť, koordinaci ruka-oko, prostorovou orientaci nebo schopnosti řešit problémy.

Toca Life: School

Toca Boca má v App Storu doma řadu aplikací pro nejmenší. Jedním z nich je Toca Life: School. ve škole si můžete vytvořit vlastní dobrodružstvíStejně jako výuka ve třídě, volba skříňky nebo účast na boji s jídlem v jídelně.

Dotkněte se kuchyně 2

Další Toca Boca aplikace, kterou chceme zdůraznit, je Toca Kitchen 2. Je hezké je zahrnout a umožnit jim. vyzkoušejte různá jídla, kombinujte je a vařte podle svých představ.

Lesnictví

Tato aplikace má pro děti různé příběhy o spánku, že protagonistou jsou lesní zvířata. Lesnictví je interaktivní aplikace, která obsahuje aktivity a animace, které můžete dělat. Pomozte obyvatelům lesů postavit dům, dostat jídlo, koupat se a jít spát.

Šnek Bob

Dopřejte svým dětem setkat se s Bobem, hlemýžďem, který potřebuje vaši pomoc. Budou muset provést Boba 80 úrovněmi, kde musí otestovat jejich mentální obratnost, aby shromáždili všechny skryté hvězdy a odemkli obsah pro ještě větší zábavu.

Peekaboo Barn

Tato malá stodola je plná hospodářských zvířat, aby překvapila ty nejmenší v domě. V této hře se budete muset pokusit uhodnout, o jaké zvíře se jedná, a budete si s ním moci hrát, abyste mu pomohli naučit se jména. od každého z nich. Pokud jsou větší, mohou se bavit pokusem uhodnout, o jaké zvíře se jedná, pouhým poslechem jeho hlasu.

Lego Duplo Train

Cestující ve vlaku! Váš malý se ujme role řidiče tohoto lego vlaku, mimo jiné přidávání vozů, stavění mostů, přidávání kolejnic nebo pomoc cestujícím. Vše, aby vlak obešel a dosáhl svého cíle.

Maličkosti navždy

V této hře Nejen malí, ale i ti, kterým se moc nelíbí ale stále máme uvnitř dítě. Budou muset najít konkrétní objekty v různých obrazech složených ze stovek objektů.

Město Hoopa

V Hoopě můžete kombinovat různé prvky a vytvořit si vlastní město, vesnici nebo město. Silnice, domy, parky, fotbalová hřiště, školy … Nechte svou kreativitu létat a vytvořte město, které bude tak velké, jak si představujete.

Matematika na farmě

V neposlední řadě Matematika na farmě. Je to aplikace. Pomozte dětem naučit se matematiku při hraní na farmě díky různým příběhům.

Je to jen několik her, které můžete najít pro své děti, synovce, bratrance … Jak vidíte, Díky těmto aplikacím se oba dobře baví a zdokonalují své dovednosti. a učit se nové věci.