10 nejlepších aplikací pro váš iPad Pro

IPad Pro je zařízení, které kromě vytváření uměleckých děl nabízí vynikající kvalitu zvuku a videa a má dostatek prostoru pro práci v kanceláři. Pokud máte nový iPad Pro Toto je deset nejlepších aplikací ke stažení ihned.

Papír: stejně dobrý jako pero a zápisník

Na iPadu není nedostatek psaní a malování aplikací, ale Paper je na prvním místě. Tato aplikace umožňuje kreslit a psát pomocí různých per, tužek a štětců. K dispozici je také nástroj Hladké pravítko a tužka, kterým lze kreslit šipky, čtverce, trojúhelníky a další tvary (což vytváří efektivní vývojový diagram).

Pokud jde o výběr nejlepších aplikací pro iPad, vybrali jsme Paper Hands jako číslo jedna na našem seznamu. Neexistuje žádná jiná aplikace, která by tak dobře obnovila zážitek z práce s fyzickým prostředím.

Volný, uvolnit

MyScript Calculator.

Debata pokračuje vášnivě, když se zeptáte, která aplikace kalkulačky je pro iPad Pro nejlepší. MyScript Calculator se trochu liší od ostatních. umožňuje čerpat částky, jako byste je kreslili na papír (místo použití tlačítek).

Čísla výkresů a symboly se analyzují během kreslení a vypočítá se součet. Jako kouzelný papír, který za vás provede výpočty. Je to v mnoha ohledech intuitivnější než jiné kalkulačky a jsme rádi, když můžeme během práce vykreslovat částky.

Nejprve je MyScript Calculator jednou z těch aplikací, která vypadá, že byla vytvořena speciálně pro iPad Pro.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Pixelmator: úpravy fotografií na profesionální úrovni

Nebylo by to úplné bez seznamu deseti nejlepších aplikací pro iPad Pro.

Pixelmator je nejvýkonnější aplikace pro úpravy obrázků v App Storea je to důkaz toho, čeho mohou vývojáři App Store dosáhnout. S plnou integrací Apple Pencil je to absolutní nutnost pro každého, kdo pracuje s obrázky. A je to překvapivě dobrá hodnota za peníze za pouhých 4,99 USD.

Pixelmator (AppStore Link)

Pixelmator

Tým UAB Pixelmator

5,99 EUR

OmniGraffle 2: nejlepší aplikace pro vytváření diagramů pro iPad Pro

Dříve nebo později budete muset na iPadu Pro vytvořit diagram, graf nebo vývojový diagram a zajímat se, která je nejlepší aplikace diagramů, řekneme vám OmniGraffle 2.

Není to levná aplikace za 49,99 $ 2 (i když je to rozumné ve světě komerčního softwaru za plnou cenu), ale není to jako jiné aplikace. OmniGraffle 2 pro iPad Pro stejně silný jako jeho desktopový protějšekpoužívané designéry po celém světě.

Pomocí Apple Pencil můžete přetahovat položky z rozsáhlé knihovny na stránku a označovat je pomocí inteligentní klávesnice. Můžete navrhnout cokoliOd vzorovaných aplikačních rozhraní po vládní značky a varovné značky.

Je to opravdu silná aplikace, která stojí za každý cent.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Chunky: nejlepší čtečka komiksů pro iPad Pro

Čtení komiksů a grafických románů na iPadu Pro se může zdát trochu zbytečné, ale Čtení komiksů na iPadu Pro je mimořádný zážitek.

Většina komiksů je větší než stará obrazovka iPadu, ale perfektně se hodí na 12,9palcovou obrazovku iPadu Pro. A vitalita a barva Obrazovka iPad Pro je úžasná při pohledu na digitálně nakreslené komiksy.

Nejlepší aplikace pro čtení komiksů na iPadu je náš výběr a je integrována podpora všech hlavních cloudových služeb. Takže pokud máte nějaké archivované komiksové soubory, nahrajte je na Chunky a podívejte se, jak vypadají na obrazovce iPadu Pro.

Chunky Comic Reader (AppStore Link)

Robustní čtečka komiksů

Michael ferenduros

Volný, uvolnit

Shromáždění: Příklad pro nás ostatní

Pro iPad Pro existuje spousta skvělých ilustračních aplikací, ale aplikace, která krade srdce mnoha, je Assembly.

Místo toho, aby vás požádal, abyste nakreslili vše od začátku, nabízí různé tvary dohromady pro vytváření objektů. Je snadné vložit různé typy bloků a práce se sestavením je pro nás jednodušší než pro jakoukoli jinou ilustrační aplikaci.

Také získal velkou podporu pro sdílení svých výtvorů a používání výtvorů vytvořených ostatními.

Instalace: Grafický design a umění (AppStore Link)

Shromáždění: Grafický design a umění

Pixite Inc.

Volný, uvolnit

Procreate: Kreslete jako profesionál

další aplikace, která opravdu není z tohoto seznamu. Procreate je nejlepší aplikace pro malování a kreslení pro iPad Pro.

Díky široké škále štětců, inkoustu, barvy a štětce, z nichž si můžete vybrat, můžete vytvořit téměř jakýkoli výtvor. Funguje také skvěle s Apple Pencil.

Procreate (AppStore Link)

Porodit

Savage Interactive Pty Ltd.

10,99 EUR

1Heslo: Pamatujte si všechna svá hesla na iPadu Pro

IPad Pro je mnohem výkonnější zařízení, než si dokážete představit, a často nahrazuje notebook a má několik funkcí, díky nimž je mnohem lepší než MacBook. Proto se často nacházíme mezi MacBookem Pro a iPadem Pro a dnes si musíme pamatovat stovky hesel.

Eliminuje většinu potíží s hledáním hesel na papíře. pamatovat si všechna svá hesla a průběžně je vyplňovat. Funguje také na počítačích a dalších počítačích a vše lze bezpečně synchronizovat. Zjistili jsme, že 1Password je aplikace, bez které nemůžeme žít.

1Password - Správce hesel (připojení AppStore)

1Password – Správce hesel

AgileBits Inc.

Volný, uvolnit

LiquidText: nejlepší čtečka PDF pro iPad Pro

Díky větší obrazovce iPadu Pro je ideální ke čtení dokumentů PDF (Mnohem více než iPad Air 2). Existuje mnoho dobrých možností pro čtení PDF, ale našli jsme LiquidText.

To je to, co vyniká a je také příjemné pro oko. Potom pomocí gesta posunete text na obrazovku a zobrazíte pouze své záložky. Našli jsme to Opravdu to funguje, když pracujete na dokumentu a chcete si dělat poznámky.

LiquidText (AppStore Link)

LiquidText

LiquidText, Inc.

Volný, uvolnit

Oprava Photoshopu: Snadná řešení pro obrázky

Společnost Adobe nepředstavila plnou verzi Photoshopu pro iPad Pro, místo toho rozdělila všechny své funkce do různých aplikací.

Photoshop Fix je to, co většina lidí bude milovat a nabízí rychlou řadu řešení pro vaše fotografie.

Jednou z nejlepších možností je možnost Zkapalnit> Tvář, která automaticky detekuje body na obličeji a umožňuje vám proměnit obočí v úsměv (nebo naopak) a také zvětšit nebo zmenšit rysy obličeje.

Oprava aplikace Adobe Photoshop

Adobe Inc.

Volný, uvolnit