10 nejlepších bezplatných her roku 2018 vůbec

Už jsme v polovině února a letos už uplynulo dost času na sestavení nejlepších her vůbec. Nejprve vysvětlete, že jsou všechny zdarma a patří do různých žánrů. některé jsou pro vás zajímavé. Tyto hry jsou také všechny nové a jsou v poslední době na Google Play, takže může existovat další důvod vyzkoušet těchto 10 nejlepších bezplatných her roku 2018.

Ve stejném článku najdete odkaz na stažení každé z těchto her, které vám dnes přinášíme s různými herními mechanikami, kvalitou grafiky nebo vynalézavostí. Proto je zde kompilace top 10 bezplatných her.


Android P chce být pro uživatele iPhone atraktivnější a přijde s novým designem


Moderní pravidla světové války v zimě

Jeden z posledních FPS, který vyšel na Google Play. Název nám říká, o co ve hře jde, protože budeme v zimě ovládat vojáka. S naší postavou Budeme muset čelit různým úkolům, abychom čelili teroristické skupině. Pravidla grafiky Modern World War Winter jsou pro neznámého vývojáře docela dobrá a díky své hratelnosti se na tuto hru snadno napojíte.

Nejlepší hry zdarma

Sniper War FPS: Střílečky Sniper War FPS: Střílečky

Blocky závodní

Pokud rádi více řídíte hry, pak Blocky Racing může být tím, co hledáte. Není to hra s ohromující grafikou, naopak vyniká svou jednoduchostí a je vyrobena výhradně z kostek. V Blocky Racing se budete účastnit bláznivých závodů na široké škále tratí.získává body za odemykání ostatních automobilů. Jeho ovládání je velmi jednoduché, protože vozidlo zrychluje samo a my musíme ovládat pouze směr otáčení a turbo. Je to tak jednoduché, že pro vás může být ideální, pokud jste zaseknutí a hledáte rychlé hry.

Blocky závodní

Blokovat závod Blokovat závod

síť

Miluje logické hry pro smartphony a stojí za to jej sdílet, pokud máte takovou síť, jakou máte. Síť bude představena na 50 úrovních, které musíme překonat svou kreativitou, Každý z nich funguje jinak. Cíl každé hádanky je vždy stejnýUdržujte obrazovku zcela červenou a toto může být nejlepší tip, který vám můžeme dát, protože na základě toho můžeme zvládnout všechny úrovně s trochou soustředění a štěstí.

síť

síť síť

Drift konflikt

Další hnací hra, přestože má úplně jinou mechaniku než Blocky Racing. Drift Clash stále nemá úžasnou grafiku, ale je dostatečně realistický na to, aby rozeznal ikonická auta, která můžeme odemknout při hraní. Je zřejmé, že jako závodní hra bude naším cílem skončit první, ale Jak název hry napovídá, budeme muset drift zatímco se snažímeK tomu si budeme muset zvyknout na ovládání ruční brzdy. Bezpochyby je to zajímavá hra, která stojí za vyzkoušení.

Drift konflikt

Drift konflikt Drift konflikt

Massive Warfare: Aftermath

Další titul s válečnou tematikou, i když v tomto případě nečelíme FPS, v Massive Warfare: Aftermath budeme ovládat různá vozidla, pozemní, námořní i letecká, a zničíme všechny nepřátele, kteří přicházejí před námi. Titul, který jsme neviděli, a nemilujeme nic podobnéhomá skvělou zábavu a dobrou grafiku, takže pokud máte rádi hry odehrávající se ve válce, doporučujeme vám to vyzkoušet, nezklame vás.

Masivní válčení

Massive Warfare: Tank Helicopter Game Massive Warfare: Tank Helicopter Game

Smile Inc.

Ať už dáváte přednost titulům nekonečný běžec Tam, kde je naším cílem jít co nejdále, je Smile Inc. hra s bezstarostnou estetikou, ve které musíme v poslední práci zacházet co nejdále a vyhýbat se překážkám. Za každou zkoušku získáme body, které můžeme vyměnit za krabice, abychom získali předměty. zdobit naši postavu nebo nové odemykatelné postavy. Milovali jsme jeho místo v miniaturním světě a všechny detaily, díky nimž se liší stejně jako kancelářská dekorace.

Slime Inc.

Smile Inc. Smile Inc.

Neonový stín

Možná je vám tato hra známá a můžeme ji najít na Steamu a nainstalovat ji na náš počítač, což nám také umožňuje hrát napříč platformami. Neon Shadow je futuristická střílečka, která nám trochu připomíná Nova Legacy, ale s méně náročnou grafikou, která by byla ideální pro terminály s nízkým výkonem. Má režim offline kampaně, který dokonale doplňuje režim online.. Můžeme také hrát výzvu v kooperativním režimu, protože dva lidé mohou hrát současně na stejném zařízení na rozdělené obrazovce.

Neonový stín

Neon Shadow: Cyberpunk 3D Střílečka z pohledu první osoby Neon Shadow: Cyberpunk 3D Střílečka z pohledu první osoby

Lovci hrdinů

Hero Hunters je po všech stránkách vynikající střílečka. Grafická část je mimořádná, nemá být realistická, ale dává přednost grafice ve stylu Fortnite, která dokonale zapadá do herní mechaniky. Můžeme si vybrat ze tří herních režimů, režimu pro jednoho hráče, kooperačních misí nebo online bitev pro více hráčů. můžeme si vybrat ze 40 postav k bojikaždý se svými speciálními zbraněmi a schopnostmi. Vypadá to na nás jako kulatý titul a je to nepochybně jedna z nejlepších her, které jsme na Androidu testovali.

Lovci hrdinů

Lovci hrdinů Lovci hrdinů

DATOVÉ KŘÍDLO

Nepochybně jedna z nejkrásnějších her, které jsme vyzkoušeli. S jednoduchou mechanikou, jako je odbočka doprava, odbočka doleva a brzdění, budeme muset plnit úkoly, které nám „matka“ dala, pomocí světla a barev. Tak jednoduché to vypadá jako mistrovské dílo a bezpochyby to stojí za to vyzkoušet a posoudit sami, protože žádná jiná podobná hra neexistuje.

DATOVÉ KŘÍDLO

DATOVÉ KŘÍDLO DATOVÉ KŘÍDLO

Lapse: Zapomenutá budoucnost

Lapse: Zapomenutá budoucnost, budoucnost lidstva v postapokalyptickém světě, bude v našich rukou v roce 2075. Uděláme všechna nezbytná rozhodnutí přejetím prstem po různých kartách, které se objeví na obrazovce, doleva nebo doprava. Abychom zachránili lidstvo, můžeme ho stále zničit. Je to zábavná a napínavá hra, ve které je každý pokus výsledkem našich rozhodnutí úplně jiný příběh.

CHYBA

Lapse: Zapomenutá budoucnost Lapse: Zapomenutá budoucnost


Jak chytit Instagram Stories, aniž byste o tom věděli