10 nejlepších her pro iPhone a iPad v historii

10 nejlepších her pro iPhone a iPad v historii

App Store je plný skutečných hitů, jako jsou: Hry pro iPhone a iPad. Při této příležitosti jsme sestavili 10 nejlepších her v historii iOS.

Bohužel nemůžeme přidat všechny nejoblíbenější hry do App Store, protože jejich seznam bude nekonečný, plus … Každý je bude znát! Fantastické hry jako Clash of Clans, Clash Royale, Infinity Blade, Hearthstone …

2620153 - budova

Ale neboj se, Z komentářů můžete navrhnout, které hry jsou pro iPhone a iPad nejlepší pro tebe. Do té doby si odpočiňte a užijte si tyto skvělé hry v App Store. Některé z nich jsou nádherné!

10 nejlepších her v App Storu

Snažili jsme se sbírat hry z každé kategorie a pro každý vkus: adventury, minimalistické hry, hry zdarma, hry s dovednostmi … Doufáme, že se vám budou líbit! Stáhněte si … a hrajte!

Godus

Jedna z nejkreativnějších her v App Store. Zábavné, zábavné, zábavné a … je to zdarma! V Godusu se můžete stát Bohem se schopností formovat půdu, farmu, vést následovníky a stavět budovy. Vysoce doporučeno!

Godus recenze

Monument Valley

Mistrovské dílo, hra, která testuje naše smysly prostřednictvím krásně navržených 3D hádanek hrajících si s vizuálním vnímáním, optickými iluzemi a perspektivou.

Recenze Monument Valley

Alto’s Adventure

Alto’s Adventure je nekonečný běžec pro iPhone a iPad s minimalistickou grafikou a jednoduchou, ale efektivní hratelností. Stále jste to nezkoušeli?

Alto’s Adventure Review

Koi – Cesta čistoty

Má příjemný, příjemný soundtrack a pomáhá vám skvěle se bavit. Skutečný klenot!

Koi recenze

Lara Croft Go

Lara Croft Go je akční a strategická hra pro iPhone nebo iPad, která byla v roce 2015 prohlášena za nejlepší hru roku v App Store. Skvělá grafika a spousta úrovní!

Recenze Lara Croft Go

The Walking Dead: Michonne

Pokud je to váš oblíbený příběh, je to vaše hra. Ve hře The Walking Dead: Michonne si užijete třídílné grafické dobrodružství plné emocí, dramat a nádherné kinematiky …

The Walking Dead Review: Michonne

Shadowmatic

Věděli jste, že Shadowmatic byla podle Apple nejlépe navrženou hrou roku 2016? To je přesně důvod, proč je tato 3D logická hra v prodeji na omezenou dobu … Vyzkoušejte to!

Shadowmatic Review

Angry Birds 2

Nyní, když se blíží vydání filmu Angry Birds, měli byste vyzkoušet poslední husy, které kladou zlatá vejce … Angry Birds 2!

Recenze Angry Birds 2

Zpupnost

Vainglory je MOBA, který nikdy nebyl zastaralý. Připojte se k epickým bitvám pro více hráčů se svými kolegy!

Recenze moudrosti

Příběhy z hlubokého vesmíru

Vesmírné dobrodružství plné humoru a skvělé grafiky pro iPhone a iPad. Skvělý návrh!

Jedná se o vůbec nejlepší hry pro iPhone a iPad z App Store, které jsme pro tuto kompilaci vybrali. Nyní je řada na vás … Jaká je vaše oblíbená hra? Kterou hru bychom měli přidat do tohoto výběru iOS?