10 nejlepších her pro více hráčů pro iPad, iPad Air a Mini

Už vás nebaví stále hrát stejnou hru? Koupili jste si nový iPad Air 2 nebo iPad Mini 3 a chcete hrát online? S tím Sbírka aplikací z App Store Budete mít příležitost setkat se 10 nejlepších her pro více hráčů pro iPhone, iPad a iPad Mini. Budou ti chybět?

Je skvělé hrát nekonečnou hru jako Crossy Road nebo zdokonalovat naše dovednosti v dodávkách jako Candy Crush nebo Pastry Paradise. Ale v mnoha případech upadáme do monotónnosti a chceme něco více vzrušujícího, náročnějšího. A jaký lepší způsob, jak změnit své návyky, než u některých působivých her pro více hráčů?

hry pro více hráčů-2

Pokud chcete vyzvat své přátele v hrách pro více hráčů, nemůžete si nechat ujít tyto aplikace pro tablety Apple …

10 her pro více hráčů, které si na iPadu zamilujete

Asphalt 8: Airborne

Tato vzrušující řidičská hra vyvinutá společností Gameloft, Spousta režimů pro více hráčů a nádherná luxusní luxusní auta Jako Lamborghini Veneno nebo Ferrari FXX. Existuje až 47 různých aut! Asphalt 8 nabízí úžasný zážitek, ohromující grafiku a napínavé závody, nebezpečné předjíždění a ohromující akrobatické pohyby.

Dungeon Hunter 5

Každý rok, který prochází ságou o DH, nás překvapuje ještě více. Příběh mnohem více šokující a hratelnější na DH5 odhaluje otevřený svět, který můžeme prozkoumat. Bojujete s draky, bohy a všemi druhy tvorů z pekla s různými postavami a schopnostmi. Umožní nám to hrát režimy pro více hráčů režim spolupráce nebo režim počítadla proti ostatním hráčům na planetě.

Zpupnost

Pokud máte rádi hry typu MOBA, nemůžete si nechat ujít Vainglory. Obsahuje rychlou hru pro více hráčů, kde je týmová práce, odemykání Krakena, budování dovedností a sbírání mincí nezbytnou součástí hry. Navíc je to zdarma! Pokud chcete znát další velmi podobný, vyzkoušejte hru Fates Forever, kterou jsme včas analyzovali.

Modern Combat 5: Blackout

Odkládáme bezplatné hry, abychom se zaměřili na jednu z nejúspěšnějších her v App Store právě teď. O MC5, Uznávaná střílečka Gameloftu má 5 režimů pro více hráčů: Zachyťte vlajky, VIP, klany, týmové a veřejné bitvy.

MetalStorm: Esa

Pokud mluvíme o hrách pro více hráčů, nemůžeme na chvíli zapomenout na MetalStorm: Aces. Ideální pro boj „proti“ nebo „ve spolupráci“ s našimi přáteli a / nebo rodinou a létání vlastními stíhačkami. To je skvělé!

Blesková brigáda

Po zahrnutí MC5 do tohoto výběru toho víme velmi málo a jedná se o jednu z nejžádanějších stříleček z pohledu první osoby, pokud jde o hry pro více hráčů. Blitz Brigade je mnohem zábavnější, možná méně vzrušující než Modern Combat 5, ale ano mít mnohem příjemnější a známější zážitek Díky své barevné grafice s kreslenými texturami. Samozřejmě, i když se to liší podle chuti.

Obnovitelné zdroje

Představujeme vám špičkovou střílečku pro více hráčů pro iPad: Respawnables. Bezplatná hra, která nám umožňuje Soutěžte „proti všem“ a „týmový duel“ v online hrách. Má 60 položek přizpůsobení, několik postav na výběr a více než 30 velmi silných zbraní.

The Blockheads

Pokud milujete žánrové hry Minecraft (které můžeme přidat do této kompilace pro více hráčů), určitě si zamilujete The Blockheads. Má velmi podobné téma, ale je to 2D titul. Můžeme to udělat uvnitř Prozkoumejte obrovský svět, stavějte všechny druhy domů, vyrábějte si vlastní oblečení a mnoho dalšího. Jeho multiplayer nám to umožňuje mluvit do mikrofonu S našimi přáteli k usnadnění úkolů a spolupráce.

Muffinův rytíř

Někteří řeknou, že Muffin Knight je velmi dětinský, a ano, je. Má ale „vlastnost“, díky níž je tato hra titulem. opravdu návykové. Budeme muset shromáždit co nejvíce koláčů a proměnit se v různé postavy: zombie, jednorožec, drak … Je to opravdu zábava!

Mini Double Shot Call

Co by to bylo za kompilaci bez zabijáka zombie, jak to Bůh zamýšlel? V Call of Mini Double Shot se budeme moci spojit se svými přáteli. Brutální kooperativní režim, kde budete čelit všemožným příšerám, příšerám a strašidelným zombie. Jeho hratelnost je vynikající a manévrovatelnost jeho ovládacích prvků je prostě skvělá.

Pokud však máte rádi multiplayerové zombie hry, můžete se rozhodnout pro 2013 Infected Wars, Zombiewood nebo Call of Duty: Black Ops Zombies.

Vaše návrhy se nás týkají

Doposud, náš průvodce hrami pro více hráčů pro tablety iPad, upřímně doufáme, že tyto hry jsou k dispozici podle vašich představ a že to dokážete. Objevte aplikaci, kterou jste dosud neznali. Tento výběr je však jen malou ukázkou toho, co nám App Store nabízí. na téma článku existuje mnoho dalších aplikací Jako Real Racing, NOVA, Heroes of Order & Chaos …

Jaká hra pro více hráčů nesmí na iPadu chybět? Čekáme na vás v sekci komentáře!