10 nejlepších her pro více hráčů pro iPad

Nepochybně: iPad je ideální zařízení pro hraní s přáteli online nebo na samotném tabletu. Tentokrát vám podle našeho názoru přinášíme deset nejlepších her pro iPad pro více hráčů. Jak uvidíte většina z nich je zdarma a podporováno mikro platbami.

Objednávka a chaos online je to pravděpodobně nejpokročilejší hra pro iOS. Navrhování trvalého online světa naplněného neustálými aktualizacemi a obsahem by nemělo být snadné.

Nakreslete Mania HD Podobně jako Pictionary. Budeme muset nakreslit koncept, který navrhují, aby další anonymní uživatel věděl, o co jde.

Gasketball Je to bláznivá a zábavná hra, ve které můžeme soutěžit s ostatními hráči online nebo na samotném iPadu.

Real Racing 2 HD Je to nejvíce hýčkaná závodní hra společnosti Apple pro iOS. Není divu, že ho používají ve svých prezentacích, aby ukázali potenciál svého zařízení.

NOVA 3 Vesmírná střílečka inspirovaná ságou HALO společnosti Gameloft. Režim pro více hráčů umožňuje až 12 hráčům ve velkolepých scénářích plných zbraní a vozidel.

Dungeon Defenders: Second Wave Navrhuje chránit náš hrad před hordami zlých mužů, nastražovat pasti a bojovat s dalšími třemi přáteli v reálném čase.

Bounty boty Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby, kde bude až osm protivníků bojovat v jednoduchých a přímých scénářích o kořist.

Magic 2013 Magic: The Gathering je hra Wizards of the Coast, o které si otestujeme své znalosti. Je to něco, na co fanoušci čekali roky.

Eternity Warriors 2 Je to hra na hrdiny s akčními dotyky v nejčistším stylu Diablo 3. Dva přátelé mohou hrát online a bojovat se zlými hordami meči.

Sky Gamblers: Air Supremacy Dostane vás do kůže zkušeného stíhacího pilota připraveného bojovat vysoko v krvavých bitvách.

A tady je náš seznam nejlepších online her pro více hráčů pro iPad. Co je tvoje?

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji!