10 nových aplikací pro iOS společně vytvořených společnostmi Apple a IBM

Apple a IBM spouští deset nejlepších aplikacíOvoce spojení obou společností k vytvoření nebo vývoji více než 100 obchodních řešení pro iPhone a iPad. Proto ukazují první nástroje vytvořené z této unie, usnadnění práce v různých obchodních odvětvích.

Ovoce aplikací pro unii Apple a IBM

Než vám ukážeme aplikace, už jsme vám to řekli Neočekávejte, že je najdete v App Store, protože jsou distribuovány v zabezpečeném prostředí, uzavřením smluv na služby IBM a AppleCare pro obchodní technickou podporu. Nejsou nikomu otevřené.

Přesto vám ukážeme deset nejlepších aplikací, které spustili, a krátké shrnutí toho, z čeho se každá skládá. Začněme.

Poradenství a růst

Tato aplikace pomáhá bance získat podrobnější informace o jejích klientech, předávat a zpracovávat údaje v reálném čase, aby zlepšila možná doporučení banky.

new-apps-built-apple-ibm-ios-2

Spolehlivé rady

Tento nástroj provádí prediktivní analýzu na místě za účelem vytvoření portfolia a pomáhá konzultantovi najít klienty prakticky kdekoli. Rovněž provádí simulace nebo bezpečné transakce.

new-apps-built-apple-ibm-ios-3

Asistence prodeje

S touto aplikací je blíže maloobchodům Apple a IBM. Nástroj se osobně podívá na vkus zákazníka a dá vám doporučení na základě vašich předchozích nákupů. Je to podobné jako u mnoha internetových obchodů, ale jedná se o funkci přenesenou do kamenného obchodu. Můžete si být jisti, že to obchodníkům velmi pomůže.

Vyberte a zabalte

S touto aplikací se zobrazují informace o produktech požadovaných zákazníky, jakož i jejich umístění ve skladu a na skladech. Vyhledávací a poziční systém je založen na iBeaconu a tímto systémem získáte efektivitu a rychlost.

new-apps-created-apple-ibm-ios-5

Cestující +

Tato aplikace je určena pro letušky a umožňuje posádce poskytovat osobní služby cestujícím. Umožňuje také předvídat možné zpoždění ve spojení VIP cestujících a navrhnout alternativy.

Plán letu

Tato aplikace si však klade za cíl poskytnout pilotům přesnější informace o letu, například palivo potřebné pro další lety. Podle Apple a IBM to však pilotům umožní udělat dobrý letový plán, ušetřit palivo nebo efektivněji utrácet.

Úložný prostor

Aplikace, která nadále zobrazuje informace o zákaznických pojišťovnách a udržuje o ně zájem, s podrobnými informacemi o zákaznících, posouzením rizik, výstrahami a doporučeními, jak jednat podle situace každého zákazníka.

Expertní technologie

Aplikace vytvořená speciálně pro techniky telekomunikačních společností. Díky tomu si mohou vybrat vozidlo, materiál, který potřebují k vyzvednutí, a dokonce naplánovat dopravní cestu, která je zavede na předem požadované místo zákazníka. Zahrnuje také pomoc ve formě školení pro techniky, v případě potřeby můžete dokonce kontaktovat další kolegy prostřednictvím FaceTime.

new-apps-created-apple-ibm-ios-9

Doporučení případu

Aplikace vytvořená pro sociální pracovníky a pro pomoc s řízením jejich případu. Místo toho, abyste v každém případě přepravili příliš mnoho dokumentů, vše se zaznamená do aplikace se všemi relevantními informacemi pro každou rodinu nebo situaci.

Povědomí o incidentech

Tato aplikace je určena pro policisty, donucovací orgány. Agenti, kteří jej obdrží, budou upozorněni na různé incidenty, které ukazují polohu incidentu, nebo dokonce před jejich příjezdem zobrazí videa nebo fotografie z místa konání. Vzhledem k tomu, že je zobrazena mapa regionu s různými zajímavými místy, můžete efektivněji požadovat zálohovací nebo podpůrné služby.

new-apps-created-apple-ibm-ios-11

Jedná se o deset nejlepších plodů nástrojů spolupráce společností Apple a IBM, ale nebudou poslední. Obě společnosti se spojily, aby společně pracovaly pro společnosti a pro společnostiTim Cook osobně informoval zaměstnance společnosti Apple o této unii a v důsledku této práce jsme jej zastupovali v těchto deseti nejlepších vozidlech.

Jediná věc je, že se jedná o nástroje pro komerční použití, a jak jsme se dozvěděli díky Applesfera, nejsou k dispozici všem, dokonce ani v App Store.

Ve kterém z nich bydlíte? Který z vás byl nejzajímavější?