10 pro BlueStacks vám nedovolí opustit hru …

BlueStacks PC hry

BlueStacks je jedním z nejlepších emulátorů Androidu pro PC, kde můžete pohodlně hrát všechny hry vyvinuté pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Zde vám přinášíme 10 nejlepších her na této platformě.

Pubg mobile

Můžete si jej stáhnout z obchodu Google Store pro Android. Čaj budete bojovat s ostatními hráči online, protože počet hráčů klesá, epizody se zmenší, dokud nezůstanete jen vy. Jeden akční hra o přežití. Můžete hrát jednotlivě nebo ve skupinách.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA

The Walking Dead: Země nikoho

Tato hra je RPG, budete ji hrát střídavě, má spoustu akce a strategii, inspirovanou sérií Walking Dead.

The Walking Dead Země nikoho

AFK Arena

Pohodlně se usaďte a užijte si svět plný dobrodružství a vzrušujících bitev, odemykejte hrdiny, měňte jejich vzhled a sdílejte jejich dovednosti. Tato hra Inspirováno keltskou mytologií.

Byl vyvinut k automatickému přehrávání, takže můžete postupovat i offline. AFK Arena je hra, kde zažijete úžasný zážitek, který pobaví jak odborníky, tak nové hráče.

AFK Arena

Azur pás

Scénáře v této hře jsou založeny na druhé světové válce. Azur Lane je námořní válečná hra vyvinutá v Číně. Ovládněte flotilu lodí, abyste porazili naše nepřátele. Toto je boční pohybová hra, týmy jsou personifikovány hlavními zeměmi účastnícími se této války.

Azur pás

Hnědý prášek

Tato hra je založena na pomstě jeho syna proti říši, která zabila jeho otce, který se vrátil, aby vykonal svou pomstu. Jedná se o hru, která vyniká a odlišuje se hlavně účastí v RPG a manga režimu.

Budete bojovat jeden po druhém, musíte postavit tým devíti postav. výběr pořadí, ve kterém zaútočí, jako by to byla šachovnice.

Statečných devět

Epických sedm

Toto je japonská hra, válka v pořádku kde postava vyniká svými schopnostmi. Ve hře můžete postupovat s úrovněmi a atributy, které se s postupem ve hře zvyšují.

Epických sedm

Honkai Impact 3. místo

Jsou to skupina mocných válečníků Kawai bojujících proti nepřátelům, kteří chtějí zničit zemi. Tato hra, Grafika ve 3D formátu a je neustále aktualizován. Je uvedena jako jedna z nejlepších her na BlueStacks a lze ji hrát v kooperativním režimu.

Honkai Impact 3. místo

Králův nájezd

V této hře budete muset sbírat a odemykat různé hrdiny, abyste vytvořili tým. Můžete jít do různých částí světa, a tak se odemknete a posunete se vpřed. Mít úrovně zdarma a velmi pěkný grafický design.

Lineage 2: Revolution

Je to masivní online hra na hrdiny pro více hráčů (MMORP), kterou budete hrát a čelit jí v reálném čase. Spousta epických bitev s velkým počtem účastníků. Jak budete postupovat hrou a projít úrovněmi, odemknete možnosti.

Lineage 2: Revolution

Mobile Legends: Bang Bang

Je to speciální hra pro ty, kteří milují MOBA (odehrávající se na online bojištích pro více hráčů). Jednou z nejzajímavějších funkcí je, že máte následující funkce: kvízové ​​karty, které vám umožní hrát jako zamčené postavy.

Mobile Legends: Bang Bang

Doufáme, že jsou vám hry k dispozici. Pokud máte nějakou hru nebo jakýkoli jiný komentář, který chcete přidat, sdílejte ji s námi.