contador de visitas gratis Skip to content

10 skvělých her pro iOS brzy: iPad a iPhone

Některé dobré hry pro iOS, které přijdou …

Při průzkumu na webu jsme zjistili Řada titulů, které se mají objevit v App Store pro iPhone, iPad a iPad Mini velmi brzy, možná dříve, než jsme čekali. Série překvapivých, velmi návykových, vzrušujících a některé dokonce velmi šokujících her, které nenechají nikoho lhostejným.

Některé z níže uvedených her fungují dlouho, některé se chystají vyjít a mnohé z nich mohou v roce 2015 získat svůj nádherný vzhled … Chcete vědět, jaké hry jsou?

Age-Of-Empires-iOS-Apple

Zde je volba Nejlepší hry společnosti Apple, které přijdou na zařízení iOS. Pro vás hráče.

Rychlost asfaltu

Před několika dny jsme mluvili o novém klenotu Gameloftu, rozvětvené hře ze série Asphalt, se stejným tématem, ale zcela odlišnou hratelností. Asphalt Overdrive je typ odstartovat v hlavním zaměřením budou policejní honičky hry.

Age of Empires: World of Dominance

Je to téměř rok Microsoft oznamuje, že některé z jeho nejlepších her se přizpůsobily pro mobilní zařízení Android a iOSa Age of Empires: World Dominance bude jedním z nich. Strategická hra „Dotkni se“ Na základě středověku, kdy jsme potřebovali vytvořit armádu vojáků a rozvíjet naši obranu.

Nyní máme několik velmi zajímavých otázek: Budou integrované nákupy? Získá Clash of Clans půdu pod nohama? Bude režim pro více hráčů? Čas všechno řekne …

Transformátory Angry Birds

Rovio je také součástí naší kompilace nejlepších her, které brzy vyjdou pro iOS. A z více než jakéhokoli jiného důvodu, protože jeho hra Angry Birds Transformers se chystá vyjít z trouby. Kuchaři Rovio plánují spuštění hry (nebo „receptu“ v App Store letos v září a my vám o tom budeme informovat.

Final Fantasy Shake

Final Fantasy Agito je hra, která brzy vyjde v App Storech po celém světě. nyní k dispozici ke stažení z japonského obchodu s aplikacemiKde RPG hry jsou téměř životní styl.

Práce s překladem by nyní měla skončit a Možná můžeme vidět a hrát před rokem 2015 na obrazovkách iPhonu a iPadu. Bude to hra volný, uvolnit s bojem v reálném čase a nákupy v aplikaci.

Taichi panda

Taichi Panda může být jednou z nejzábavnějších a nejzábavnějších her pro iPad v této kolekci připravovaných her. Tato hra pro iOS nám umožňuje dostat se do kůže panda bear a Využijte své znalosti bojových umění k poražení nepřátel Z lesů a kobek. Vypadá hezky!

Gaia Heroes

Tato vzrušující hra MMO byla jednou z největších her pro iOS na akci E3. RPG hra, která nám umožní. Vést armády a vést epické bitvy. Vylepšení postav, kouzla, lektvary … Má všechno! Velmi zajímavá hra se zasněnou grafikou.

Hitman sniper

Nedávno Hry Hitman jsou v iOS velmi známé a na Androidu. Hitman Sniper je hra vyvinutá společností SQUARE ENIX, která nás postaví do kůže slavného a záludného vraha, abychom odstranili cíle odstřelovací puškou. Brzy v App Store pro iPad, iPad Air a iPhone.

Počátky lovce much

Dalším dalším hitem iOS je Flyhunter Origins. Je to fantastické 2D plošinovka Budeme vládnout Zakovi, milému a podivnému mimozemšťanovi, který pracuje na legendární vesmírné lodi. Hra Vyvinuto designéry společnosti Pixar A vypadá skvěle. Jsem si jist, že tato skvělá hra vypadá skvěle na novém iPhone 6. Nenechte si ujít video trailer!

M3CH

M3CH je vzrušující hra. budeme ovládat jeden typ robota, můžeme zahrnout všechny druhy příslušenství a zbraní. Na výběr je až 28 různých zbraní! Zajímavostí M3CH je, že můžeme hrát režim pro více hráčů ve hrách až s 8 hráči v různých bitevních scénářích. Již brzy pro iOS!

Příběhy z pohraničí

Máte rádi hry Telltale Games? Pokud stále nejste obeznámeni s touto společností pro vývoj mobilních her, možná když vám řekneme, že vám je více známá, Tvůrci The Walking Dead: The Game.

Stejný čas Telltale Games brzy oznámí vydání Tales from the Borderlands. Průzkumná a dobrodružná střílečka RPG hra s ÚŽASNOU grafikou. Máme rádi komiksovou grafiku Telltale!

Více publikací

Znáte nějakou jinou verzi hry pro iOS? Dejte nám vědět v komentářích! Doufáme, že se vám tento průvodce hrami pro iPad líbil. nejlepší a nejpůsobivější tituly, které přijdou Do zařízení Apple iOS. Také doufáme, že dorazí brzy, protože jsme to nafoukli, abychom viděli oficiální přívěsy, a oni nás nechali chtít víc!

Na druhou stranu budeme věnovat pozornost novinkám tohoto sektoru a Budeme zveřejňovat nové články o těchto blízkých tématecha co se teprve uvidí. Tento příspěvek můžete sdílet na svých sociálních sítích pomocí tlačítek, která se zobrazují v horní části tohoto příspěvku. Vážení hráči, moc děkuji!