10 vtipů, které se mají udělat na Instagram k prvnímu dubnu

Den nevinnýchideální den pro Vtip na Instagramu nebo kdekoli chcete. Zejména v sobotu 28. prosince, ale můžete začít přemýšlet a zkoušet, kdo to udělá, aby byl ten den perfektní.

Může to být dobré místo pro Instagram Přehrávejte vtipné vtipy na svých odkazecha za to můžete vytvářet pouze textové příspěvky, nahrávat příběhy, obrázky a dokonce i videa, ale musíte být originální a jedineční, aby se „nevinný“ mohl dostat do pasti.

V poslední době se velmi rozšířil velmi zajímavý filtr. Instagramové příběhyje místo, kde můžete snadno přimět své spojení, aby věřili něčemu, co není ve skutečnosti skutečné, a pravdou je, že mnoho lidí je kouše za to, jak dobře fungují.

Přidejte do svých příběhů realistického psa

Pokud máte rodinné příslušníky, kteří nemají rádi domácí mazlíčky nebo jim nedovolí být doma, může to být dobrý vtip na April Fools Day pro Instagram. Tohle je velmi realistický filtr pro příběhy.

O filtr “Sasha Dog”je velmi realistický psí filtr, který přidá dané zvíře do Instagram Stories, které nahrajete. Vypadá skutečně a můžete si vybrat velikost a místo, kde bude umístěno (na posteli, na podlaze atd.). Uděláte z vás přesvědčení, že máte psa, i když tomu tak není, je jisté, že do vtipu spadne více než jedna osoba.

Zveřejnění obrázku s vlasy

Už jste narazili na nějaké profilové obrázky na Twitteru nebo fotografie pseudo vlasů skončil? Pokud ano, první akcí, kterou jste udělali, bylo přejet prstem po ní, abyste ji odstranili, ale uvědomujete si, že to bylo špatně.

Určitě to bude vtip, který vám dá spoustu smíchu, vytvoří příspěvek na Instagramu a přidá obrázek upravený například pomocí Paint na vašem počítači. musíte přidat zakřivenou čáru, abyste opravdu vypadali jako vlasy.

Kachní filtr

Pokud budeme pokračovat s filtry Instagramu, můžeme vedle realistického psa najít další. Kachnaale tentokrát jsou v pohybu. Připojením fotografie nebo video chůzí kachen zůstat chcete.

Osoba, která je uvidí, si bude myslet, že máte nová mazlíčky, protože se pohybují a dokonce vydávají hluk. Jako jsou filtr “Sasha Dog”Jsou velmi realistické a můžete žertovat komukoli z vaší rodiny nebo přátel, aby si mysleli, že doma je kachna.

Nainstalujte si falešný hovor WhatsApp

Víte, že existují speciální aplikace pro vytváření falešných chatů WhatsApp? To by mohl být velmi zábavný vtip, který se dá nahrát na Instagram na první den bláznů. Tady musíte popustit uzdu své fantazii vytvořit surrealistický chat k vtipu.

Existují dokonce i některé z těchto zmíněných aplikací, které vám umožňují Dokonce i falešný hlasový hovor Můžete například nahrát snímek obrazovky tím, že dáte osobě, se kterou chcete mluvit, slavnou osobu. To je dobrý vtip, do kterého někdo spadne.

Spusťte ohromující live show

Pokud jste jedním z těch, kteří pořádají mnoho živých vystoupení, může být tento zdroj vtipem April Fools. Můžete například: začněte s tichým tmavým pozadím a nechte jej několik minut zapnutý zobrazit komentáře, které generuje.

Po chvíli se můžete najednou objevit a vyděsit své následovníky tím, že jim poblahopřáte k tomuto dni nebo k čemukoli jinému, co chcete, je třeba nechat svou fantazii běžet volně, aby nikdo celý den nezapomněl na vtip.

Vložte na své příběhy samolepku

Obrázek - 10 vtipů na Instagram k 1. dubnu

Další vtip, který vás hodně rozesměje, je přesvědčit vaše následovníky, že mohou. Posuňte své Instagram Stories otevřít nějaký druh odkazu. Musíte vytvořit atraktivní a ohromující příběh pomocí jedné z mnoha rolovacích samolepek.

Ale kde je ten vtip? Takže věřte, že někam půjdou přejetím obrazovky příběhu, to opravdu není. Jistě víte, že mnoho účtů tuto možnost umožňuje, ale pokud je váš účet malý, můžete své sledující „oklamat“ umístěním této značky, protože se jim nic neotevře.

Nahrajte GIF ve smyčce

Jedna ze značek, které mají příběhy Instagramu GIFy. Existují smyčky, které se opakují znovu a znovu a nemají žádný konec, ale jsou velmi realistické. I když jich je několik, jednu z nich najdete hledáním slova „smyčka“.

Přimějte své následovníky, aby věřili, že by měli věnovat pozornost GIF. GIF, který vidíte uvnitř výhled blízko pláže budí dojem, že je blízko k tomu, aby něco v obraze zobrazilo, ale ve skutečnosti jde o nekonečnou a neustále zvětšovanou smyčku.

Příběh s černým pozadím

Další vtip, který se rozhodně bude smát vašim kontaktům Nahrajte jeden nebo více příběhů Instagramu s černým pozadím a značku „nahrávání“ nebo „načítání“, abyste je mohli přesvědčit, že u mobilních telefonů mohou mít problém s připojením, protože příběhy se nenahrávají.

Tímto způsobem se vaši sledovatelé dostanou do vašich příběhů, ale uvidí pouze černé pozadí se zjevně nenaloženými příběhy, nepochybně více než jeden spadne do vtipu. Na závěr můžete poblahopřát Aprílu.

Nechte své následovníky zvýšit hlas

Další originální vtip pro Instagram k April Fools Day vyděsit je písní. Za tímto účelem vytvořte příběh, který můžete udělat na Instagramu Přesvědčte své následovníky, aby maximalizovali hlasitost aby slyšeli něco nápadného nebo přitahovali jejich pozornost, protože hlasitost je velmi nízká a je slyšet pouze tak.

Vložte do níže uvedeného příběhu rockovou píseň nebo něco podobného, ​​a když k tomu dojde, budete mít dobrý strach, protože pokud jste v žertu, váš smartphone bude na maximum.

Vypněte komentáře k vašim fotkám

Podle Aprílový vtipBudete moci přesvědčit své instagramové následovníky, že nebudou moci vidět komentáře vašich instagramových fotografií a přidávat nové, což je přivede k domněnce, že v jejich mobilním telefonu došlo k chybě.

Je snadné deaktivovat komentáře na Instagramu, aby nikdo nemohl komentovat, ale musíte to udělat se všemi fotografiemi, které zveřejňujete a zveřejňujete.

20 fotek z 1. dubna, den bláznů, přes WhatsApp

A co všechny ty vtipy z dubna?