Aplikace

12 Zaútočí opičí gang? Do kanceláře japonského předsedy vlády uniká radioaktivní dron. Budou teroristé ve filmu Terryho Gilliama viníky údajného útoku? Pochybujeme, toto je fikce! Zatímco spíte, nový krok, který může vést …

Jsou viníky údajného útoku na teroristy z filmu Terryho Gilliama? Pochybujeme, toto je fikce!

Během spánku byl učiněn nový krok, který by mohl vést k postapokalyptické budoucnosti. Přibližně se to zdá, protože úřady v Japonsku mají malou Létající oko Čtyřrotorové radioaktivní zařízení ukryté ve stropu kanceláře japonského premiéra Šinzó Abeho.

Tokijská metropolitní policie, Létající oko zaměstnancem Vyděsil se, když našel špatný gadget, zatímco novým stážistům ukázal možnosti kanceláře, aby toho dne mohli začít pracovat.

Takže úředník, Létající oko

To, co úředníka nejvíce děsilo, Létající oko Měl na sobě varovný symbol radioaktivní kontaminace, takže jakmile dorazila policie, začali analyzovat zařízení pomocí Geigerova počítače a zjistili, že vydává záření. V současné době je dron stále zkoumán, aby zjistil jeho původ. Dokonce se předpokládá, že všechno může být nehoda, například takto:

Shinzo Abe vyšel z lesa, když se tento týden vydal do Indonésie na summit v Asii a Africe. JE Létající okoObsahuje malou nádobu, která je asi 50 centimetrů dlouhá, má komoru a obsahuje podivnou kapalinu, o které se předpokládá, že je radioaktivní materiál.

Japonský ministr vnitra Yoshihide Suga uvedl, že tato skutečnost by neměla být ignorována, protože se jedná o probuzení nových způsobů, jak může terorismus zaútočit, a Japonsko by mělo letos počítat. Příchozí strana bude hostit Skupinu sedmi a pořádat olympijské hry 2020. Suga má také více bezpečnostních opatření a některá drony.

Stále zločinci útoku 12 opic nebo ne, zvláště někteří drony, jak dokazuje toto video:

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK