Çinli akıllı telefonların ana markaları 120w hızlı şarjda çalışıyor

120W rychlé nabíjení je realitou: tradiční značky…

Hlavní značky čínských smartphonů běží na 120w rychlém nabíjení

Již několik let výrobci smartphonů implementují technologie rychlého nabíjení, aby zkrátili dobu nabíjení mobilní baterie. Trend, kterého jsme si všimli, je tento: V průběhu času značky zvýšily své rychlé rychlosti nabíjeníi když se zdá, že rychlé nabíjení rychleji degraduje baterii. To samozřejmě není jen kvůli požadavkům uživatelů, ale také kvůli konkurenci, která existuje mezi různými mobilními značkami.

Dnes máme smartphony s rychlým nabíjením až 65 W (například OPPO Reno Ace), které lze plně nabít za pouhých 30 minut. Zdá se však, že ani působivé zatížení nedosahuje vrcholu. A 5 hlavních výrobců mobilních telefonů v Asii, podle čínského úniku informací již pracují na 120 W rychlém nabíjení.

120W rychlé nabíjení pro mobilní telefony je již v testech, nebylo by to příliš?

který výrobce nabízí nejlepší rychlé nabíjení mobilních telefonů v roce 2020

Podle stanice Digital Chat Station ve Weibo (populární únik v Číně) testuje pět nejlepších čínských značek smartphonů 100W kabelovou technologii rychlého nabíjení, aby zjistila, zda je použitelná. Od 20 V do 10 V, Maximální výkon, kterého tato technologie dosáhne, bude 120 W (10 V / 12 A).. Abychom měli představu o tom, jak působivé to je, při tak rychlém nabíjení může mobilní telefon nabít z 0% na 100% za pouhých 15 minut (nebo méně).

To je vše, co na toto téma uniklo. Je však třeba říci, že tento únik přišel uprostřed pověstí. Společnost Xiaomi brzy zahájí 100W technologii rychlého nabíjení se svým dalším prémiovým smartphonem. Společnost ve skutečnosti již minulý týden schválila svou 120W nabíječku s číslem modelu MDY-12-ED se svým agentem 3C.

Výkonný ředitel OPPO také minulý měsíc navrhl, aby jeho společnost mohla brzy uvést 100W rychlonabíjecí mobilní telefon. Stejně, Společnost Vivo v loňském roce představila 120 W technologii superrychlého nabíjeníI když jasně uvádí, že ještě není připraven pro komerční použití. V každém případě je jasné, že velmi brzy na trhu uvidíme prémiové čínské smartphony s technologií rychlého nabíjení přesahující 100 W. Jsi pripraven?

Zdroj | Gizmochina