13 bezplatných offline her, které můžete hrát na všech zařízeních Android

13 bezplatných offline her, které můžete hrát na všech zařízeních Android

Víme, že androidové hry Jsou nejhorším nepřítelem vaší každodenní nudy, ale jsou chvíle, kdy nemáte přístup k síti Wi-Fi a nic nehrajete, protože neztrácíte data za své drahé náklady. Pár let zpátky většina her pro Android byla offlineale trend se pomalu mění. Dnes tě necháme 13 offline her, kde nebudete muset povolit data nebo vyhledejte dostupnou síť Wi-Fi. Lze jej hrát kdekoli a téměř na jakémkoli mobilním telefonu na trhu. Všechny jsou také zcela zdarma.

Jak si dokážete představit, nenajdete hry jako PUBG nebo Fornite pro Android, ale najdete spoustu dalších her, které vám čas udrží. Tyto hry jsou ideální pro ty, kteří nemají neomezenou rychlost dat a kteří se nudí na cestě do práce nebo do školy. Nezáleží na tom, který žánr se vám líbí nejvíce, protože těchto 13 her má vše a rozhodně vás zaujme.


Získejte Samsung Galaxy S9 za méně než 800 eur na Amazonu


Hrajte, kolik chcete, aniž byste utratili jediné údaje

Ze všech her, které jsme vám dnes nechali data spotřebujete pouze v případě, že si je budete muset stáhnout. Všechno ostatní lze provést v letadle nebo v odpojené síti. Někteří jej využijí, pokud máte povolený datový tok, takže pokud nechcete nic utrácet, nejlepší je, že ho deaktivujete, když jdete hrát. Spotřeba je minimální, ale tímto způsobem ji ještě více snížíte. Nejlepší je však hrát v letadle, protože to zabrání tak rychlému vybití baterie při hraní her.

Všechny tyto hry jsme dostali z epizody ‘Odpojeno„Z Google Play, takže jsme si jisti, že je lze přehrávat i bez dat. Existují takové populární Geometry Dash nebo Stickman, ale pravděpodobně hodně lidí, o kterých nevíte a kteří mají velký potenciál. Většina z nich má dobrou grafiku a je zábavná, ale nehledejte hry se spoustou historie nebo příliš dlouhé a většina z těchto her je navržena tak, aby hrála několik her, když udeří nuda.


Jak můžete snadno vylepšit WiFi připojení na vašem Androidu?