15 nejlepších superhrdinských her pro iPad a iPhone

15 nejlepších superhrdinských her pro iPad a iPhone

Výběr nejlepších her superhrdiny pro iPad a iPhone

Hry pro iPad a iPhone nás často vtahují do nového světa fantazie nebo fikce, z nichž mnohé dokonce nechají naši představivost divokou a dali nám pod kůži postavy a Super Heroes, se kterými jsme se přišli definovat a osoba, s níž vytváříme celoživotní pouto prostřednictvím vývoje samotné hry.

Není nic lepšího než plnění našich dětských snů a Staňte se na den super hrdinou Díky hrám Super Hero jako Spider-Man, Superman, Batman.

superhrdinové-ipad

Proto jsme se rozhodli vytvořit Sbírka her Super Heroes pro iPad a iPhone.

Existují pro každou chuť a barvu, doufáme, že se vám líbí!

Výběr 15 nejlepších her superhrdiny

1. Iron Man 2

Noste kostým Iron Mana a bojujte se zlem. 3D svět ve kterém se můžete volně pohybovat.

2. Iron Man 3

Oficiální hra třetího filmu Iron Man velmi vzrušující nekonečný běžec se spoustou upgradů, speciálních schopností a různých oblečení.

3. Muž z oceli

Posunutím prstu útočíte, vyhýbáte se a blokujete útoky nepřítele. Nabízí ohromující grafiku a brutální epické boje.

4. Spider-Man Total Mayhem HD

Spider-Man Total Mayhem je jednou z našich oblíbených her. Nabízí skvělou hratelnoststejně jako velmi snadno použitelné ovládací prvky a velké množství útočných tahů.

5. The Amazing Spider-Man

Tato verze hry Spider-Man má velmi výkonnou grafiku, s úžasnými misemi a útočnými pohyby, i když ne tak snadno ovladatelné, ale mnohem atraktivnější.

6. The Amazing Spider-Man 2

Letíte vzduchem přes své pavučiny a řídíte Spideyho po městě Manhattan v otevřeném světě s naprostou svobodou pohybu.

7. Batman Arkham Origins

Vylepšujte si svého superhrdinu a získejte v tom speciální dovednosti a pohyby šokující bojová hra pomocí dotykových gest. Překvapí vás to!

8. Temný rytíř povstává

Dopřejte uživatelům iOS vynikající zážitek. Ovládejte Batmana při pokusech o zvládnutí různých misí běháním, skákáním a klouzáním po budovách Gotham City.

9. Thor: Temný svět

Jeden z nejnovějších drahokamů Gameloftu. V této hře Pomocí dotykových gest budete ovládat hrdiny Thora a Asgarda a zachránit 9 světů před úplným zničením.

10. Captain America: The Winter Soldier

Zábavná hra s několika taktickými možnostmi, speciálními schopnostmi super vojáků a komiksovou grafikou, ve které musíte bojovat v intenzivním boji se spoustou super padouchů.

11. Aliance Avengers

Aliance Avengers, bezplatná tahová bojová hra Vaši oblíbení superhrdinové z Marvelu, kteří se proslavili na Facebooku a jsou nyní k dispozici v App Store.

12. Marvel Run Jump Smash

Další z Marvel, kde budete mít příležitost kombinovat miniaturní Super Heroes jako Captain America, Spider-Man, Hulk a mnoho dalšího. vzrušující nekonečná běžecká hra.

13. Nespravedlnost: Bohové mezi námi

Batman, Superman, Zelená šipka, Flash … Všichni vaši oblíbení super hrdinové z DC Universe se setkávají v této neuvěřitelně obrovské taktilní bojové hře. Skvělá grafika!

14. Lego Batman DC Universe Super Heroes

Zábavná hra Lego s funkcemi Super Heroes of DC Universe skutečně neuvěřitelné filmové animované scénydobře umístěný příběh a vynikající hra. Vysoce doporučeno!

15. Lego Marvel Super Heroes

Na konci tohoto skvělého průvodce aplikacemi a hrami Super Heroes si nemůžete nechat ujít žádnou z her Lego, tentokrát se podíváte na Marvel Super Heroes s hrou podobnou té předchozí.

Jaká je vaše oblíbená superhrdinová hra?

Byli bychom rádi, kdybychom mohli přidávat skvělé hry z App Store jako Thor a Captain America, The Avengers Initiative nebo jedinečný Marvel vs Capcom, ale Je nám líto, ale tyto byly odstraněny z App Store a samozřejmě nemůžeme zahrnout všechny … Samozřejmě jste našli další hry Super Hero, které by podle vás měly být na tomto seznamu.

superhrdinové aplikací

Prosím připojit komentáře a sdílet svůj názor s ostatními uživateli. Děkuji mnohokrát!