2 hry, které vás zaujmou v prodeji

Je to vzrušující čtvrtek, přišli jsme chytit víkend a nové nabídky a propagační akce Takže si můžete i nadále užívat svůj iPhone nebo iPad objevování nového obsahu každý den a přitom ušetřit nějaké peníze.

A dnes to doporučujeme, abychom vás povzbudili k odpočinku na tomto silničním víkendu. dvě zajímavé hry, velmi odlišné od sebe navzájem, ale jsem si jistý, že se vám budou líbit. Samozřejmě byste měli spěchat, protože nabídka je omezená a může kdykoli vypršet. Doufám, že se vám to líbí!

Mini Battles Blackout

Náš výběr aplikací a her k prodeji dnes zahajujeme „Mini Wars Blackout“. minimalistický design válečná hra a všechny vaše „mini“, války, vojáky … S opravdu krásným a originálním designem a úžasné zvukové efekty poskytuje mnohem pohlcující herní zážitek Přežijte útoky mnoha nepřátel v působivých bitvách s hrstkou zbraní, výbušnin a speciální síly. Můžete také vyzvat své přátele, aby získali nejvyšší skóre.

Mini Battles Blackout

Cena „Mini Wars Blackout“ má běžnou cenu 2,29 EUR, nyní ji však můžete po omezenou dobu získat zdarma.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Za domem

«Za domovem» Budete předpokládat totožnost uprchlíka, který byl ze své země vyhoštěn povstaleckou armádou. Bez domova a oddělený od celé své rodiny musíte být schopni bojovat za hlad a nemoci a zajistit bezpečnost v Evropě. Je to hra, která vypráví velmi realistický a aktuální příběh, ale také nabízí různé zážitky, protože události, ke kterým dochází, se vyskytují náhodně v celé řadě možností.

Za domem

Běžná cena „Home Behind“ je 3,49 EUR, nyní ji však můžete získat v prodeji za 2,29 EUR.

Home Behind (AppStore Link)

Za domem

Coconut Island Games Limited

3,49 EUR