2 snadné způsoby, jak změnit název smartphonu

V této nové verzi Androidu pro začátečníky vám ukážeme dva jednoduché způsoby, jak dát vašemu smartphonu nový název. Název vašeho smartphonu je název hostitele Androidu, který používá k připojení k sítím. Váš telefon také získá název pro připojení Bluetooth a je také identifikován ve Správci zařízení Android. Chcete mu dát jméno? Vysvětlíme jak.

Změňte název svého smartphonu pro připojení Bluetooth

Toto je velmi jednoduchá volba. Stačí v telefonu přejít na „Nastavení“. Vyberte možnost „Bluetooth“ a povolte ji. V nabídce vpravo nahoře uvidíte několik možností, mezi nimi „Změnit název zařízení“, budete moci na ni kliknout a přejmenovat svůj telefon na připojení Bluetooth. Váš telefon bude snadno definovatelný.

Změnit jméno

Změňte název připojení Bluetooth. / © ANDROIDPIT

Ve správci zařízení Android změňte název svého smartphonu

Pomocí správce zařízení Android můžete přistupovat k různým možnostem, jako je například lokalizace telefonu a jeho uzamčení v případě krádeže nebo ztráty. Pomocí tohoto nástroje můžete také změnit sériové jméno smartphonu. Chcete-li to provést, přejděte do Správce zařízení Android.

PODRŽTE 1

© ANDROIDPIT

Přihlaste se pomocí účtu Google přidruženého k vašemu telefonu. Vyberte svůj telefon a klikněte na pero, které se zobrazí vpravo nahoře.

Správce zařízení Android. / © ANDROIDPIT

Nyní můžete zadat nový název smartphonu.

Nyní můžete svůj smartphone pokřtít. / © ANDROIDPIT

Toto nové jméno se také objeví ve vašem účtu obchodu Google Play.

Takto můžete svůj telefon přejmenovat. Znáte tyto způsoby, jak pojmenovat svůj smartphone?