24 '' monitor AOC G2460VQ6, skvělá hodnota za peníze

24 ” monitor AOC G2460VQ6, skvělá hodnota za peníze

V době dobrých počítačových nebo konzolových monitorů je vždy dobré najít monitor, který je dobrý nebo vynikající pro vaše peníze. V tomto případě jsme našli výrobce s více než takovým přijatelným vztahem od výrobce AOC. Mluvíme o AOC G2460VQ6 uděláme malou analýzu.

aoc-monitor-g2460vq6

Tohle je 24 “Full HD LED monitor Díky jednoduchosti základních funkcí stojí ve střední řadě značky a hráčiPokud oceníte snahu výrobce nabídnout vše, co by za rozumnou cenu potřeboval ten, kdo požaduje v tomto tržním segmentu to nejběžnější.

Velikost obrazovky je přibližně 56 x 41 cm v širokém poměru stran 16: 9. Zahrnuje podporu, která mu neumožňuje otáčení z jedné strany na druhou, ale umožňuje jeho složení, aby se mohl trochu přizpůsobit výšce uživatele. Rámeček monitoru obsahuje: tlačítka fyzické konfiguraceNěco nekonečně praktičtějšího než plochá hmatová tlačítka, nikdy nevíte, kde přesně jsou nebo zda byla stisknuta správně, i když to při pohledu vypadá trochu „staromódně“. Ačkoli to není z hlediska použitelnosti skvělé, jedná se o úspěch výrobce a vy se rozhodnete, co si ceníte více.

Tlačítka, o kterých mluvíme, jsou hlavní vypínač, nabídka, navigace v nabídce a výběr vstupu; Prostřednictvím transparentní nabídky na obrazovce umožňuje konfigurovat obraz s různými parametry, od režimů nízké spotřeby až po vlastní nastavení. hráči odstíny, jas… Zajímavou možností je volání, které výrobce AOC na nějakou dobu zahrnul téměř do všech svých monitorů. Tato část je „připomínkou odpočinku“, která zobrazí zprávu poté, co jste strávili čas odpočinkem v očích. dost.

Připojení AOC G2460VQ6

Pokud jde o odkazy G2460 má tři vstupy: HDMI, VGA (D-Sub) a DisplayPort (lze připojit více zařízení najednou) a je dodáván s kabely VGA, DisplayPort a Audio. Má také zvukový konektor a výstup pro sluchátka. Jak jsme již viděli a řekli, je to víc než dost i pro náročného uživatele.

aoc-connect

1920 × 1080 plně odpovídá kvalitě Full HD, takže většina filmů, videí a her vypadá skvěle. Tato dobrá uživatelská zkušenost, dobrá doba odezvy (1 ms) a frekvence 75 Hz plus různé funkce, jako jsou antivibrace, anti-ghosting a anti-blur. Jas této obrazovky je 250 cd / m² s kontrastem 10 000: 1. Úhel pohledu je kolem 180 stupňů a úhel pohledu je výjimečný, ideální pro zobrazování věcí ostatním.

Pokud jde o integrované reproduktory, vidíme, že se AOC snaží snížit náklady. Vestavěné reproduktory jsou docela Ačkoli je to vzácné, nemusí to být velký problém; Pokud jej budete používat ke sledování filmů nebo hraní her, budete používat zesilovač a externí reproduktory. Pokud jde o spotřebu, 23 W je zapnuto a 0,5 W v pohotovostním režimu (ukazuje na „třídu B“) je spokojeno.

Hodnota AOC G2460VQ6

Všechno, co potřebujete, je již na stole a stačí to připojit a začít hrát nebo pracovat. A ne: nenese USB, Ethernet nebo Bluetooth ani nic zbytečného, ​​co není potřeba. Nedostatek všech těchto nepodstatných funkcí je tím, co je zpřístupňuje jen několika lidem. 180 Eurorozumná cena ve srovnání s tím, co lidé považují za vhodné pro dobrý produkt, a to je AOC G2460VQ6 je velmi vhodný produkt pro střední třídu. Pokud chcete něco menšího, můžete použít AOC G2260VWQ6.

.