3 bezplatné aplikace pro začátek týdne s optimismem

Začíná nový týden a Actualidad, který jsme vám přinesli, vám usnadní spouštění iPhonu. tři hry a aplikace zdarma Omezený čas.

Upozorňujeme, že nabídky mají datum vypršení platnosti. Můžeme zaručit jeho platnost pouze při zveřejnění tohoto příspěvku, ne později. Z tohoto důvodu se doporučuje, abyste si je stáhli co nejdříve, abyste mohli využívat slevy. Pojďme tam!

Aktivní hlas: Hlas na text

Začínáme s touto úžasnou utilitou, jejíž název nám říká všechno. Díky «Aktivnímu hlasu» můžete přestat psát na klávesnici a Pomocí hlasu můžete odesílat zprávy pro Telegram, WhatsApp, e-maily, poznámky k diktátu a mnoho dalšího. Kromě toho podporuje 32 jazyků, umožňuje kopírovat text jediným klepnutím a zahrnuje automatickou opravu.

aktivní hlas

Cena „Active Voice: Voice to Text“ má běžnou cenu 10,99 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma. Neztrácejte tuto šanci!

Aktivní hlas!  (AppStore Link)

Aktivní hlas!

Software Tensift

8,99 €

Zvětšovací záznamník

Druhou z bezplatných aplikací pro pondělí je dnes „Zoom Recorder“, video aplikace, kterou můžete přiblížit až 16krát. Přiblížení a oddálení v reálném čase při nahrávání videa FULL HD kvalita při 1080p.

Jedná se o jednoduchou a velmi snadno použitelnou aplikaci, která je kompatibilní s iPhone i iPad v režimu na výšku nebo na šířku a poskytuje jasný obraz díky technologii automatického ostření. A videa se jako obvykle ukládají přímo do aplikace Fotky na vašem iPhone.

Běžná cena „Zoom Recorder“ je 1,09 €, nyní ji však můžete získat zcela zdarma. Neztrácejte tuto šanci!

Zoom Recorder (AppStore Link)

Zvětšovací záznamník

ZAAX Consulting Pvt Ltd.

1,09 EUR

Bridge Game

A končíme „The Bridge Game“, hrou, ve které budete stavitelem mostů. Musíte stavět mosty přes 40 úrovní obtížnosti Výběrem nejvhodnějších materiálů a technik, které zajistí, že vaše mosty vydrží každodenní provoz přes řeky, silnice, údolí a další.

Běžná cena hry „The Bridge Game“ je 1,09 €, nyní ji však můžete získat zcela zdarma. Neztrácejte tuto šanci!

Aplikace již není k dispozici v App Store