3 hry, které vás udrží ve vašich nudných odpoledních hodinách

Určitě se to stane každému z nás: nudíme se mnohá odpoledne a někdy bychom měli dělat něco jako já a ne sledovat televizi. Proto vám dnes přinášíme 3 hry, které vám ulehčí nuda, odpoledne nemáte co dělat. hry vždy si vezmou nudu a další, pokud si myslí, a někteří jsou zdarma.

V tomto případě vám to řeknu Line Runner 2, kvíz o videohrách a 4 obrázky 1 slovo; Dvě hry jsou zdarma, Line Runner 2 je 0,89 EUR.

Line Runner 2

Line Runner 2 je druhá část Line Runner, kterou musíme udělat. lis obrazovku tak, aby se vaše černá loutka vyhnula některým otravným černým kostkám, které se pohybují a brání naší postavě v dalším postupu v různých scénářích: Alpy, most, sopka, vesmír.

Máme 10 tipů, jak toho dosáhnout typická figurína a když dostaneme určité mince, mezi jejich postavy 32 různých příšer, nakoupíme za body, které získáme. Cena aplikace 0,89 Euro.

Line Runner (AppStore Link)

Line Runner

Djinnworks GmbH

Volný, uvolnit

Test videohier

Tak jednoduché, ale velmi návykové. Jako děti jsme všichni hráli hry jako Mario Bros, Sonic, Donkey Kong … Pokud si tyto dětské hry pamatujete, určitě největší rekord této hry.

Jedná se o kvíz nebo dotazník o videohrách, z nichž některé jsou známé a jiné daleko. Budeme muset zadat název hry pomocí klávesnice dodané s aplikací, a to prostřednictvím fotografie poskytnuté hrou. Zcela Volný, uvolnit. Velmi návykové.

Kvíz o videohrách - Kvíz o videohrách (odkaz na AppStore)

Test videoher – test videohry

Podhry SL

Volný, uvolnit

4 fotky 1 slovo

Podobně jako v předchozí hře, ale základna byla změněna. Aplikace nám dává 4 obrázky spojené s jedním slovem navzájem. Budeme muset najít to slovo. Dal jsem to příklad:

Těsně pod čtyři fotografie vloží písmena, která potřebujeme k dokončení slova, a tlačítko Facebook, což je nástroj, který závisí na tom, zda můžeme použít tlačítko Facebook, pokud uvíznete, nebo kolik mincí máme. Tato aplikace Volný, uvolnit a má více než 100 slov.

4 obrázky 1 slovo (AppStore Link)

4 fotky 1 slovo

LOTUM GmbH

Volný, uvolnit

Už máte několik her, které můžete strávit odpoledne a nezemřít nudou, které z nich dáváte přednost?

Více informací – Psi a kočky, hrajte hry a pomáhejte zvířatům