3 nejlepší alternativy k Photoshopu 2020

Pokud se zastavíme na ulici a začneme se náhodně ptát kolemjdoucích, jaká je hlavní aplikace nebo program pro úpravu fotografií, většina nepochybně odpoví na Photoshop a my nepochybně mluvíme o celku. instituce v tomto segmentu. Ve skutečnosti má málokdo pochybnosti Photoshop je působivý nástroj pro úpravy fotografií a dosažení nejlepších možných výsledků, a přesto musíme často hodně platit. peníze, které si můžete užít.

Pravdou je, že vzhledem k opakujícím se otázkám, které nám naši čtenáři kladou, jsme chtěli převzít odpovědnost za analýzu některých alternativ k Photoshopu v tomto konkrétním článku, abyste mohli provádět své úpravy fotografií, aniž byste museli utrácet spoustu peněz. V každé situaci V tomto článku najdete tři alternativy k Photoshopu, o kterých si myslíme, že patří k nejlepším v oboru, takže čtěte dál. objevit každou z jeho funkcí.

3 nejlepší alternativy k Photoshopu 2020

GIMP

GIMP je pravděpodobně jednou z nejlepších alternativ k Photoshopu, kterou můžeme doporučit všem našim čtenářům během letošního roku 2017. V tomto ohledu musíme zdůraznit, že mezi jeho hlavní výhody patří to, že je zcela zdarma, navíc to není ani v této verzi. Má svá omezení. Budete mít možnost aplikovat všechny druhy vrstev, filtrů, měnit barvy a další z rukou GIMP. Dokonce i aktivní komunita přidává nové pluginy a skripty, které si můžete vždy užít.

Photo Pos Pro

Photo Pos Pro je druhou alternativou, kterou bychom měli v těchto situacích zvážit. Nepochybně je to nástroj, který má všechny druhy možností, pokud jde o retušování fotografie. Je to jeden z prvních kroků, které byste měli vyzkoušet, pokud podnikáte první kroky do světa vydavatelství. Kromě toho byste měli vědět, že přidává funkce Photoshopu, jako je možnost používat masky vrstev a alternativu k klonování fotografie.

Blízkost

Jedna z nejvíce doporučovaných alternativ aplikace Photoshop v poslední době. Pravdou je, že se jedná o placenou aplikaci, která stojí 40 $, a přestože ty předchozí byly zdarma, v tomto případě přistupujeme k mnohem ucelenější platformě. Jeho flexibilita a rozmanitost možností jsou některé z jeho silných stránek a je k dispozici na počítačích Mac i Windows. Mezi jeho nejlepší funkce patří pokročilé kombinování HDR.

Která z vašich oblíbených alternativ aplikace Photoshop právě teď?