3 nejlepší metody hackování her pro Android

Existují tisíce a tisíce her pro Android. I když je většina z nich zdarma, téměř všechny zahrnují nákupy v aplikaci, díky nimž utrácíme skutečné peníze za předměty nebo výhody, které ve hře všichni chceme. Proto mnoho uživatelů způsoby hackování androidových her takže nemusíte nic platit a postupovat tak ve hře rychleji a snadněji.

Pokud vás zajímá, jak hackovat hry pro Android, nenechte si ujít 3 metody, které uvádíme níže. Samozřejmě tyto metody nepracují pro hackování online her nebo v případech, kdy je vyžadováno trvalé připojení k internetu.

Co potřebujete k hackování her v systému Android?

root android mobile

Všechny metody, které vás zde naučíme, jsou jediné rootované zařízení Android. Pokud váš Android tento požadavek nesplňuje, přejděte na níže uvedený odkaz a zjistěte, jak rootovat Android bez PC.

Po zakořenění Androidu můžete: změnit herní data pomocí aplikací, které uvádíme níže.

Pokud hledáte způsoby hackování her pro Android, ale bez kořene, doporučujeme vám otevřít odkaz níže a naučit se 4 způsoby, jak podvádět jakoukoli hru pro Android.

GameCIH: Nejlepší aplikace pro hackování her pro Android

GameCIH je nástroj, který umožňuje měnit varianty téměř jakékoli hry pro Android. mince, zdraví, životy, body, pravomoci a více. Aplikace se sama nenarazí, musíte ji vést, protože metoda pokusu a omylu.

Vezměme si příklad, který chceme rozřezejte mince Hry s GameCIH. Abychom to mohli udělat, musíme postupovat podle následujících kroků:

  • Otevřete aplikaci GameCIH a tlačítko slouží jako zkratka (HotKey). Pomocí tohoto tlačítka můžete otevřít GameCIH, když je spuštěna hra, kterou chcete hacknout.
  • Minimalizovat GameCIH, hlavní monitor Vaše zařízení Android
  • Nyní otevřete hru, kterou chcete hacknout a zapište si, kolik mincí máte.
  • lis tlačítko zástupce Chcete-li otevřít GameCIH.
  • Vybrat Vložte číslo a zadejte množství mincí, které jste si dříve všimli.
  • Vraťte se zpět do hry a udělejte množství mincí, které jste změnilibuď utracením, nebo vytvořením nových mincí. Zadejte novou částku.
  • Znovu otevřít GameCIH e zadejte nové číslo coiny máte.
  • Nyní vám GameCIH zobrazí pouze jednu možnost, kterou můžete změnit, a to pro mince. Můžete tam napsat požadované množství mincí nebo tlačítko visacího zámku, abyste měli nekonečné peníze.

I když je to trochu nudné, můžete touto metodou hacknout jakoukoli hru pro Android, která není online.

Stáhnout | GameCIH

Game Guardian: Alternativa k hackování her pro Android (i bez root)

Game Saver Hack Hry pro Android

Game Guardian funguje velmi podobně jako GameCIH. Umožňuje vám změnit libovolné nastavení hry, které chcete, ale nikoli metodou pokusu a omylu. Ve hře Guardian budete muset ručně vyhledat název hodnot Chcete změnit hru způsobem, který věci ztěžuje, protože některé hodnoty mohou mít podivné nebo neznámé názvy.

Pro uživatele root si nainstalujte do svého zařízení Game Guardian, otevřete aplikaci, vyberte hru, kterou chcete hacknout, a začněte měnit hodnoty. Namísto, Nekorenili jste svůj Androidproces je složitější, než bude vyžadován nastavit virtuální prostor Chcete-li spustit Game Guardian a bude mít také mnoho omezení.

Stáhnout | Chránič hry

Hrajte s uloženými hrami ostatních uživatelů

Hry uložené v systému Android

Technicky není hackerská metodaPoužívání her jiných hráčů nám umožňuje mít výhody, které bez podvádění nejsou možné, takže předpokládejme, že se jedná o „hack“. Na internetu existuje mnoho webů, kde si můžete stáhnout uložené hry pro požadovanou hru. Ty obvykle přicházejí s upravenými hodnotami hry; například všechny úrovně odemčené nebo nekonečné mince.

Chcete-li najít uložené hry, vyhledejte na Googlu název hry, kterou chcete hacknout, a poté „uložená hra“. Po stažení hry, kterou chcete, vše, co musíte udělat, je zkopírujte a vložte jej do složky Androidu kde se nacházejí uložené hry hry.

V tomto případě musí být hry, které jste stáhli, nainstalovány z aplikace. Titanová záloha (funguje pouze na rootovaných zařízeních Android).

Je to tak snadné a jako kouzlem, prostě používat uložené hry jiných hráčů. Doufáme, že s těmito metodami můžete mít ve svých oblíbených hrách pro Android již vše, co chcete.