3 nejlepší překladatelé pro náš iPad

Překladatelé

Když jedeme na výlet a neovládáme jazyk, a slovník Lepší slovník než iPad po ruce a s připojením k internetu. Testuji překladatelé našel jsem to na pár týdnů a co to pro mě je Nejlepší 3 z hlediska kvality / ceny. Všichni překladatelé, které jsem si po skoku vybral, jsou zdarma a přesní.

Není nutné utrácet jmění za něco, co dělá bezplatná aplikace, a zatímco placená aplikace je o něco lepší, pokud něco funguje dobře, i když chybí to, co chceme, platit méně, To je to, co máme:

Překladatelé

Pokud jde o kvalitu / cenu, tato aplikace je na mé pozici číslo 3. Je zřejmé, že to, co je vhodné, se překládá jako „dobré“. Ale nevybral jsem si to kvůli jeho překladu, ale proto, že Google Translate nám kromě překladu umožňuje reprodukci našeho překladu v jazyce, který chceme a také s přízvukem. Je to aplikace vytvořená společností Google, ai když je pro mě zdarma, je jednou z nejlepších z hlediska reprodukce toho, co překládáme. různé jazyky.

Překladač Google (odkaz na AppStore)

Google Překladač

Google LLC

Volný, uvolnit

Překladatelé

iTranslate se umístila na druhém místě v Top 3 v překladatelských aplikacích. Má bezvadný design se „dřevěným“ pozadím a dobrým prodejem. Nákup aplikace. Přestože obsahuje některé reklamy, můžeme jej odstranit zaplacením 1,79 EUR a moje oblíbená věc na této aplikaci je tato možnost «Hlasové rozpoznávání»I když musíte zaplatit 2,70 EUR, umožňuje nám to mluvit a aplikace automaticky přepíše to, co říkáme, do jiného jazyka, aniž byste to museli ručně psát. Funkční a zcela zdarma Aplikace je její silnou stránkou navzdory integrovaným nákupům.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Obsahuje Více než 50 jazyků komu přeložit naše texty nebo slova. V integrovaných nákupech aplikace můžeme nakupovat hlasy, abychom mohli reprodukovat to, co chceme přeložit (což je slabá stránka, protože Google Translate to dělá zcela zdarma). Obsahuje Více než 300 vět a sady vět přeložených odborníky a lze je použít bez připojení k internetu. V mém Top 3 jsou tyto věty přeloženy offline a s integrovanými nákupy design dokáže dosáhnout čísla 3 v mém osobním žebříčku.

Profesionální překladatel (AppStore Link)

Profesionální překladatel

Traduko AB

Volný, uvolnit

Který z nich používáte? Co si myslíte o mé volbě?

Další informace – Interaktivní kniha „Los Amantes Pasajeros“ je zdarma k dispozici v iBook Store