3 nejoblíbenější hry pro více hráčů pro iPad v daném okamžiku

3 nejoblíbenější hry pro více hráčů pro iPad v daném okamžiku

Není pochyb Tablet Apple iPad Jsou to skvělé nástroje pro práci, vytváření, navrhování projektů a dokonce i procházení webu. Ale také se používají ke hraní a spojování se zbytkem světa: Today Nejlepší 3 hry pro více hráčů toho okamžiku.

Je pravda, že v App Storu je mnoho her pro více hráčů s velkou rozmanitostí a pro každý vkus je to naše kompilace 10 her pro více hráčů pro iPad. Ale dnes existují 3, které se odlišují od ostatních. Chcete je znát?

hry pro více hráčů ipad-b (1)

3 hry pro více hráčů, které v současné době zabírají App Store útokem

Zpupnost

Vainglory je módní online hra pro více hráčů; MOBA Je to hra, kde se můžeme podílet na intenzivních a vzrušujících hrách 3v3. Nejlepší ze všeho je, že je to online multiplayer zdarma …

Nabízí spoustu postav a funkcí, ze kterých si můžete vybrat prostě nádherná grafika. Hry obvykle trvají asi 20 minut a stojí za zmínku, že Vainglory pro iPhone a iPad je neustále aktualizován o nové hrdiny.

Asphalt 8: Airborne

Pokud se vám líbí rychlost a šílenství automobilových závodů, vaše dokonalá hra pro více hráčů Asphalt 8: Airborne.

Asfaltová legenda se za ta léta velmi vyvinula, ale pokračuje zachování tohoto futuristického vzhleduplný barev a emocí. S Asphalt 8: Airborne si můžete užít spoustu zábavných závodů se 47 různými vozy a 9 dostupnými scénáři.

hry pro více hráčů ipad-c (3)

Asphalt 8: Airborne je skvělá hra, ve které se můžeme účastnit závodů pro více hráčů až pro 8 hráčů, dělat závratné předjíždění a provádět všechny druhy akrobacie.

Modern Combat 5: Blackout

Konečně nemůžeme zapomenout přidat FPS do tohoto článku kompilace her pro více hráčů pro iPad a jedním z nejlepších v dnešním App Store je nepochybně Modern Combat 5: Blackout.

Jedná se o úžasnou hru s velmi dobře rozvinutým příběhem, kterou jsme měli možnost vyzkoušet si soukromě před jejím spuštěním. vynikající grafika a filma velmi návykový režim pro více hráčů.

hry pro více hráčů ipad-b (2)

Modern Combat 5 v tomto pokračování 5 druhů vojáků Který z nich má na výběr a každý má své vlastní schopnosti a statistiky, plus mise jsou nyní mnohem kratší, ale intenzivnější.

Brzy bude do tohoto seznamu přidán nový multiplayer, Dungeon Hunter 5, pátý díl populární RPG ságy Gameloft, bude vydán velmi brzy… 3 vynikající hry pro více hráčů pro iPad. Co se ti nejvíce líbilo? Chcete nám doporučit další multiplayer?