en kaliteli ve süper ucuz xiaomi olmayan telefonlar

3 Telefony jiné než Xiaomi jsou super levné a vysoce kvalitní

vysoce kvalitní a super levné telefony bez xiaomi

Zdá se, že Xiaomi existuje pouze ve střední třídě, ale to není pravda. Možné najít Kvalitní mobilní telefony střední třídy od jiných značek. Proto zde představíme ty nejlepší možnosti na trhu. Zařízení neuvěřitelně kvalitní za velmi přijatelnou cenu. Ještě nemožnější!

Huawei Honor 8X, mobilní telefon, který má vše od velkého displeje (197 €)

Telefony Huawei Honor 8X nejsou kvalitní xiaomi

Honor 8X je jedním z těch mobilních telefonů, které mají vše, pro uživatele je těžké být zklamán. Za prvé, velká obrazovka 6,5 palce FHD +. Jeden duální zadní kamera 20 MP + 2 MP a 16 MP vpředu. Součástí terminálu je také: AI pro vylepšení fotografií. To zajistí, že obrázky budou ve vynikající kvalitě jako na nejnovějším Huawei.

8X, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní úložiště. Má procesor ve střevech Hisilicon Kirin 710 8 jádro. To znamená, že můžete bez problémů nosit všechny své oblíbené aplikace a hry.

Další pozoruhodnou součástí je baterie Honor 8X. 3750 mAh. Pro většinu lidí nabídne 2 dny autonomie. Stejným způsobem čtečka otisků prstů vzadu a rozpoznávání obličejů.

Logicky také na mobilním zařízení bezdrátový internet dvoupásmový, 4G, Bluetooth 4,2, GPS, Rádio FM a Zvedák 3,5 mm. Ve Španělsku jej můžete mít s dvouletou zárukou.

Huawei P Smart + 2019, super aktualizovaný design s trojitým fotoaparátem (240 €)

Vysoce kvalitní a levné telefony xiaomi Huawei P Smart 2019

P Smart + 2019 je mobilní telefon, který protéká očima, jeho design je opravdu atraktivní a okamžitě upoutá pozornost. Jeden pro začátečníky 6,21 palce při rozlišení FullHD +. její zadní kamera trojitá (což je v této cenové kategorii neuvěřitelné) 24 MP + 16 MP + 2 MP a přední 8 MP. Podobně, a AI díky tomu budou obrázky kvalitnější.

P Smart + 2019 4 GB RAM a 128 GB vnitřní úložiště. Jeden uvnitř HUAWEI Kirin 710 osm jádra. To uspokojí každého uživatele, můžete snadno přesouvat aplikace a hry.

Baterie má 3400 mAhdost, pokud nebudete věnovat příliš mnoho úsilí denní práci nebo dvěma dnům používání. Taky …. majitel čtečka otisků prstů vzadu a dorazil k ní obecná verze s Android 9.0 Pie.

Jak se dalo očekávat, mobilní telefon bezdrátový internet dvoupásmový, 4G, Bluetooth 4,2, GPS, Rádio FM, Y sluchátkový jack 3,5 mm. Je označován jako Enjoy 9S, protože se jedná o název v Číně, ale jedná se o stejný telefon.

Meizu Note 9, perfektní fotoaparát pro milovníky fotografování (221 €)

Telefony Meizu Note 9 nemají kvalitu xiaomi a jsou velmi ekonomické

Note 9 je vynikající mobilní telefon, zpočátku má obrazovku. 6,2 palce ve Full HD + rozlišení. Hlavní atrakce duální zadní kamera protože tam je 48 MP + 5 MP. Pro zvýšení této hodnoty 48 MP AI Pokročilé umožňující vylepšit obrázky samotným telefonem.

Meizu Note 9, aby všechny vaše aplikace a hry mohly běžet hladce 4 GB RAM a 64 GB Vnitřní paměť. To vše je jedno Snapdragon 675 osm jádro, které funguje velmi dobře. Podobně jako Redmi Note 7 Pro, pro představu.

Baterie je další pevnou součástí mobilního telefonu. Tady je 4 000 mAhdost na celý den bez problémů. Taky …. majitel čtečka otisků prstů Za. Meizu Note 9 vlastní obecná verze s Android 9.0 Pie.

Mít mobilní telefon bezdrátový internet dvoupásmový, 4G, Bluetooth 5,0, GPS a Zvedák 3,5 mm. Pokud používáte kupón UWOILGTR Seznamka pro vás 221 €.