contador de visitas gratis Skip to content

3D Touch: 5 způsobů, jak zvýšit produktivitu v Safari

Aplikace pro procházení webu Safari je jedním z nejdůležitějších zařízení iPhone, iPod Touch a iPad. S příchodem společnosti Apple se proto rozhodl implementovat některé docela zajímavé funkce. 3D dotyk na iPhone 6s.

Pokud vlastníte iPhone 6s nebo iPhone 6s Plus, můžete pomocí funkcí Peek and Pop otevírat webové odkazy, přidávat záložky, sdílet a přidávat příspěvky do seznamu pro čtení. A více!

V tomto článku vám ukážeme, jak používat funkce 3D Touch ke zvýšení produktivity v Safari.

Více informací o iPadizate | Jak používat 3D Touch bez iPhone 6s

5 způsobů, jak zvýšit produktivitu pomocí 3D Touch v Safari

Nové karty, otevřený soukromý režim a zobrazení oblíbených položek

Stisknutím ikony aplikace Safari na domovské obrazovce nebo Springboardu s funkcí 3D Touch Otevřete nabídku s následujícími možnostmi: Zobrazit seznam čtení, zobrazit oblíbené, otevřít v soukromém režimu a otevřít nové karty.

Jemné doladění s 3D nádechem

Náhled odkazů

Můžeme si jej prohlédnout stisknutím prstu na odkazu, a pokud stiskneme trochu silněji, dostaneme se do něj. Stisknutím adresy URL a přejetím prstem nahoru Uvidíme zkratky pro otevření webové stránky na pozadí, přidání do seznamu pro čtení nebo zkopírování odkazu.

Jemné doladění 3D dotyku (3)

Náhled obrázků

Pokud vidíte obrázek, který se vám velmi líbí, můžete pomocí funkce 3D Touch zobrazit rozmazané pozadí, ale také posunout prst nahoru uložte nebo zkopírujte obrázek do své role. Pokud navíc silněji stisknete funkci Pop, otevře se obrázek na nové kartě.

Bez názvu-2

Náhled oblíbených

Stránky, které si v Safari uložíte jako oblíbené, lze zobrazit také díky technologii 3D Touch. Můžete si jej prohlédnout kliknutím na ikonu Oblíbené a výběrem ikony webové stránky. Je nám líto, webům v sekci Historie nelze zobrazit náhled.

tricks-use-3d-touch (3)

Náhled článků na seznam četby

Je také možné zobrazit náhled článků bez připojení k internetu díky čtecímu seznamu Safari. I když na těchto webech již existuje miniatura, pomocí 3D Touch Zobrazte si přesnější náhled obsahu.

tricks-use-3d-touch

Co si myslíte o těchto tricích 3D Touch v Safari? Víš víc? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj | iDownloadBlog