4 bezplatné aplikace, které si po omezenou dobu nemůžete nechat ujít

V našich životech začíná nové úterý, prázdniny pro mnohé z vás končí, ale na druhou stranu se teplota pomalu začíná snižovat v naději, že budete pokračovat. Mimochodem, Předplacené bezplatné aplikace se stále rozšiřují V App Store.

Dnes vám nabízíme čtyři placené aplikace, které můžete po omezenou dobu získat zdarma: několik zábavných a tři skvělé nástroje, které vám nebudou chybět. Ale nezapomeňte na to nabídky vyprší. U Actualidad iPhone můžeme zaručit jeho platnost pouze při zveřejnění tohoto příspěvku, proto doporučujeme, abyste si je co nejdříve stáhli a využili tak výhody propagace. Jsou zdarma, nemáte co ztratit. Pojďme tam!

Bubble tower 2

Denní výběr her a aplikací zahajujeme zábavnou a návykovou hrou. Tato „Bubble Tower 2“ je hra s jednoduchou dynamikou, ale je stále obtížnější ji dosáhnout. 110 úrovní obtížnost. Fotbalová branka? Pole ponechejte na horním konci zeleného pruhu uvnitř obrazovky. Máte odvahu?

Bublinová věž

Běžná cena hry „Bubble Tower 2“ je 1,09 EUR, ale nyní si ji můžete koupit. zcela zdarma Omezený čas. Ale pospěšte si, nevíme, kdy nabídka skončí.

Aplikace již není k dispozici v App Store

SYS Pro – vynikající systémový monitor systému v reálném čase

„SYS Pro“ je aplikace, kterou můžete použít. sledovat data systému v reálném časez vašeho iPhonu nebo iPadu. Díky pečlivému designu tedy můžete uchovat informace, jako je stav baterie, údaje o poloze, využitá a dostupná paměť, síťová data, hardwarová data a další.

Navíc můžete přidat widget, abyste získali mnohem rychlejší informace, kdykoli budete chtít.

SYS Pro

Běžná cena „SYS Pro“ je 0,49 EUR, ale nyní zcela zdarma ale nenechte to běžet po omezenou dobu, protože v nejhorším případě to z iPhonu vymažete.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Zlepšete svůj spánek pomocí „Ocean Sounds“

Nyní skočíme do skvělé aplikace, zejména pro lidi, kteří mají často potíže se zaspáním nebo si nedělají dostatek odpočinku, i když spí v nezbytných hodinách. „Zvuky oceánu – zvuky spánku“ je docela typická aplikace, která zahrnuje „zvuky oceánu shromážděné z nejkrásnějších míst na světě“, takže Zní to, abyste si lépe odpočinuli a spali. Kromě toho má funkci budíku a časovač automatického vypnutí, takže pokud potřebujete jen usnout, můžete jej naprogramovat tak, aby se zastavil po zadaném čase podle vašeho výběru.

Zvuky oceánu

Běžná cena „Ocean Sounds – Sounds to Sleep“ je 0,49 EUR, ale pokud si pospíšíte, budete ji moci získat. zcela zdarma Omezený čas. Využijte příležitosti a dopřejte si lepší spánek, aniž byste strávili desetník.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Změřte si, co chcete, pomocí tohoto magického pravítka

Nyní se obracíme na další skvělý nástroj, zejména pro ty, kteří potřebují měřit nábytek nebo prostory a občas zapomenout na metr doma nebo v autě. Toto, jak název napovídá, je „panovník“. pravidlo uvnitř vašeho iPhone S ním budete moci měřit objekty a prostory dlouhé až pět metrů. Navíc je jeho použití opravdu jednoduché, takže můžete „zapomenout“ na svinovací metr v autě navždy.

Běžná cena „pravítka“ je 1,09 EUR, ale pokud si pospíšíte, můžete zcela zdarma Omezený čas. Využijte tuto příležitost, ale nedělejte si starosti, pokud máte zpoždění. „Pravítko“ je aplikace, která je obvykle zdarma nebo se často prodává, takže v tomto případě vás budeme informovat později.

Pravítko - pravítko (AppStore Link)

Vládce – vládce

Dmitrij Pushkarev

2,29 Euro