4. den: Jednodenní postgraduální přednáška o Autonomních robotech…

Dnes pro vás máme pro 4. průmyslové technologické dny hodně! Kromě skvělé úvodní relace zaměřené na autonomní robotiku, kterou si nenechte ujít, na vás během dne čeká dalších 10 živých relací. Níže je více o tom všem, ale nejprve je zde stručné shrnutí ze včerejška, pokud jste to zmeškali. Nejprve jsme měli neobvyklou hlavní relaci, relaci o autonomních závodních automobilech. Generální ředitel společnosti Roborace Lucas di Grassi se připojil k našemu vynikajícímu hostiteli Dave Finch. Di Grassi čelí tomu, že je uznáván jako šampion šampionů Formule E (tj. Elektrický) pro Audi Sport, a s Roborace nabízí světu motoristického sportu nové nápady nejen v elektrických závodních automobilech, ale také v autonomních vozidlech. Bryn Balcombe, ředitel pro strategii společnosti Roborace, který poskytl jedinečný pohled na technologii vozidel Roborace. Samotný Balcombe má působivou řadu iniciativ zahrnujících odpovědnou implementaci autonomních vozidel pro lepší bezpečnost silničního provozu.

Jedná se o tak jedinečnou Keynote, že odhaluje některé z největších technologií a výzev, kterým autonomní vozidla čelí ve skutečně vzrušující aplikaci. Doufám, že tu bude mít každý možnost vidět video na vyžádání, protože se na něj opravdu těší. Včerejší živé relace jsou nyní k dispozici jako volitelná vystoupení. Celý seznam najdete v mém včerejším článku nebo v nabídce Live Session. Obzvláště vás upozorním na naše živé závěrečné sezení ve spolupráci s Digi a „Vývoj aplikací pro strojové učení s Glow Neural Network Compiler a TensorFlow Lite pro i.MX RT Crossover MCU“, kde se NXP Semiconductors osvědčily jako extrémně populární. CEO EPC Dr. Tento týden jsme vydali nové oznámení, které zdůrazňuje použití SiC v dopravních aplikacích. Jako vždy můžete dnešní obsah filtrovat sledováním událostí pomocí filtrů obsahu událostí na naší navigační stránce událostí. Všimněte si, že si můžete obsah prohlédnout také ve stáncích vystavovatelů vašich nejdůvěryhodnějších společností, které mají funkce živého chatu, které vám pomohou komunikovat s většinou technického personálu. V našem průvodci Industry Tech Days najdete seznam stánků, které nabízejí živé chaty.

Hlavní projev 4. dne: „Využívání 5G, umělé inteligence a heterogenních výpočtů pro autonomní robotiku“

Autonomous Robotics, Drones and Smart Machines at Noon ET by Qualcomm Director Dev Singh, Qualcomm’s Dev Singh, machine learning, machining, motor control, and Industyr 4.0 současně – Industrial Robotics – Na tomto zasedání bude Dev diskutovat o výzvách, kterým čelí tato oblast a průmysloví designéři. Bude diskutovat o tom, jak je řešit v různých aplikacích, od robotiky po automatizovanou chirurgii a léčbu. lékaři nové generace.

Připojte se k této Keynote živě ve 12:00 ET nebo se naučíte verzi na vyžádání později; Obě možnosti budou k dispozici zde.

Čtvrtek Live Sessions

Na dnešním řádku pro vás existují některé vynikající možnosti, od diskuzí o PoE až po výukové programy o lepším zabezpečení zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že všechny časy uvedené níže platí pro východní časové pásmo, seznam relací na naší navigační stránce bude odrážet časy podle vašeho časového pásma. Každý z nich je balíček odměn, který zahrnuje tričko, podložku zdrojů a vývojovou desku. Pokud vám chybí některý z těchto živých přenosů, nemějte obavy. Budete si je moci prohlédnout na vyžádání krátce po dokončení živého záznamu. Doufáme, že se vám Industry Tech Days budou líbit stejně jako nám. Uvidíme se tam.