4 značky, které byste měli vyměnit vybitou baterii na vašem iPhone

Konečně Manzana dříve potvrzeno, že existuje fáma: obvykle na zařízeních iOS opotřebovaná bateriemá za následek znatelný pokles výkonu telefonu nebo možné náhlé automatické vypnutí smartphonu.

Nakonec, bez ohledu na přijetí společnosti Apple, bychom měli zvážit důsledky ignorování tohoto problému a vědět, že výměnou baterie našeho iPhone můžeme získat nejlepší výkon. Ale … Jak zjistíte, zda je porucha způsobena poškozenou baterií?

Následující tipy poskytují odborníci na opravy mobilních zařízení Opravím to. A pokud jsou některé znaky jasné, jiné nejsou tak zřejmé, musíme věnovat pozornost znakům, které náš iPhone nabízí.opotřebovaná baterie

Jsou chvíle, kdy baterie našeho telefonu nereaguje v nejlepším případě, ale to může být způsobeno pouze důvody souvisejícími s vnějšími faktory a nikoli samotným zařízením. Pravděpodobně baterie pomalu „umírá“ a bude třeba ji vyměnit.

Jeden z pracovníků iFixit nám nechává praktického průvodce k identifikaci těchto příznaků na našem iPhone.

4 značky, které byste měli vyměnit za vybitou baterii vašeho iPhone:

Signál 1:

Zvýšila se hlasitost baterie a byl stisknut telefon. V takovém případě je zřejmé, že by měla být baterie vyměněna okamžitě, vždy s určitou opatrností a radou odborníkovi. Pokud nebude vyměněno, riskuje naše zařízení vážné poškození.

Signál 2:

Určité signály nám pomáhají zjistit, zda náš cenný telefon potřebuje výměnu baterie. Situace, které je třeba mít na paměti: V případě iPhone 6 se telefon neočekávaně vypne nebo se telefon velmi zpomalí, když se jedná o iPhone 5 nebo starší model. V těchto případech by mělo být vážně zváženo selhání baterie.

Signál 3:

V následujících případech se předpokládá, že také víte, zda je poruchou telefonu vybitá baterie: Pokud je váš iPhone připojen pouze k napájení, poruchy se spustí, když funguje dobře a jakmile jej odpojíte. To je jasný signál, že je třeba vyměnit baterii.

Signál 4:

Dalším způsobem, jak zjistit, zda váš iPhone potřebuje vybitou baterii, je případ přehřátí telefonu Apple. S tímto příznakem musíme být velmi opatrní, protože tomu obecně nevěnujeme velkou pozornost a toto přehřátí může vážně ovlivnit další funkce iPhone.

IFixit je známý pro analýzu indexů oprav pro mobilní zařízení. Jejich poradci mají potřebné informace, které je třeba vzít v úvahu, takže se zaměřte na příznaky, které říkají, že je třeba vyměnit baterii smartphonu!