5 her, které by na iPadu nikdy neměly chybět

V App Store najdeme tisíce aplikací, Některé nám mohou sloužit víc než jiné, ale neměli bychom tedy podceňovat práci žádného vývojáře, To by mělo být zřejmé. Hry jsou jednou z mých oblíbených kategorií, které je třeba prozkoumat, protože fantazie vývojářů roste, když jde o něco tak zábavného, ​​jak jen hry mohou být. Myslím, že dobrá hra by měla mít zábavný cíl se složitými cíli, nabízí nám zábavu a v některých případech i dobrý soundtrack, který doplňuje samotnou hru. Dnes budu mluvit o mých 5 oblíbených hrách, které by podle mého názoru (samozřejmě) neměly chybět na žádném iPadu.

Candy Crush Saga: jedna z her s více úrovněmi a zábavnější

Budete mi říkat klasický, vulgární, obyčejný … ale ano, jednou z mých oblíbených her je Candy Crush Saga, Ale buďte opatrní, buďte jasní, netrávím 24 hodin denně výbuchem želatiny ve hře, ale pokud chci překonat nepříjemnou úroveň, když mám volný čas … dokonce i to, co jsem označil jako „nemožné“. Mechanika je jednoduchá: existují různé druhy cukru, které „explodují“ spojením (3 a více) a máme různé cíle: Maximální skóre za x minut, prasknout veškerou želatinu, shazovat ovoce shora dolů … Navíc je nejlepší, pravidelně se aktualizuje o spoustu nových úrovní a je zdarma!

Candy Crush Saga (odkaz na AppStore)

Candy Crush sága

King.com Limited

Volný, uvolnit

Plants vs Zobmies 2: Nenechte se zombie dostat do vašeho domu

Další z legendárních her pro iOS Rostliny vs zombie 2. Tato hra je velmi jednoduchá, ale má také obtížný cíl, když úrovně začínají přecházet: zabránit vstupu zombie do našeho domu. Jak to děláme? Díky rostlinám se supervelmocemi (vysvětlíme to takto), To zabrání zombie ztratit úroveň, pokud to uděláme správně.

Pouhý počet úrovní a zábava, kterou nám každá nabízí, ji zavazuje být na seznamu bez ohledu na to, co se děje. Rovněž vás vyzývám, abyste vyzkoušeli první díl hry Plants vs zombies, protože jde o jednu z nejpopulárnějších her v App Store.

Rostliny vs.  Zombies ™ 2 (AppStore Link)

Rostliny vs. Zombies ™ 2

Populární kšiltovka

Volný, uvolnit

Cut the Rope 2: Cut the rope and the candy will theory reach Om Nom’s mouth.

Pokud nechcete vidět rostliny nebo záblesky barev… Zvu vás vyzkoušet Cut the Rope 2, logickou hru charakterizovanou protagonistou Om Nom. Tato postava bude muset dostat bonbón zobrazený pro každou úroveň … ale buďte opatrní, není to tak snadné! Každá úroveň má své vlastní jemnosti, které musíme prozkoumat, protože jak jsem již řekl dříve, jedná se o logickou hru.

Jedna věc je však jasná: pro získání úrovně musíte snížit lana, která ho podporují, samozřejmě to nebude tak snadné jako řezat lana, ale musíte přemýšlet, v jakém pořadí a jakým způsobem, aby nespadlo do prázdna a Om Nom to nemohl sníst.

Cut The Rope 2 (AppStore Link)

Cut The Rope 2

ZeptoLab UK Limited

2,29 Euro

Bike Baron: Využijte všechny své prostředky k dosažení cíle pomocí svého motocyklu

Necháváme cukr stranou a jdeme na motoristický sport. Tentokrát nemluvíme o realistických motoristických závodech, ale o motocyklu, který musí dojet do cíle. zatímco je cestující naživu. Obtížnost Bike Barona spočívá v tom, že se úroveň může s pokračováním hry komplikovat a také, na všech úrovních Abychom měli tři hvězdy, musíme dosáhnout tří cílů.

Budeme moci odemknout úrovně s hvězdami a čím více úrovní odemkneme, tím více zábavy si užijeme.

Bike Baron (AppStore Link)

Kolo Baron

Horská ovce

2,29 Euro

Real Racing 3: Umístěte se na prvním místě s nejlepším vozem

Prošli jsme si výkresy Bike Barona Realistické scénáře hry Real Racing 3, jedné z nejlepších her Jízda jako nikdy neviděná v App Store (podle mého názoru). Úkol této hry je jednoduchý: nejdříve dojeďte na cílovou čáru a odemkněte auta, upgradujte, upravujte …

Kromě herních režimů Máme režim pro více hráčů, který si můžeme zahrát s přáteli v Game Center, V poslední aktualizaci obsahují možnost hrát až 8 lidí ve stejném závodě, nemyslíte si, že je to více než zajímavé?

Real Racing 3 (AppStore Link)

Real Racing 3

EA Swiss Sarl

Volný, uvolnit