5 her, které na iPadu hráče nemohou chybět

App Store obsahuje hry pro iPhone a iPad autentické legendy pro většinu hráčů. Existují dokonce i ti, kteří se po úspěchu v systému iOS dostali na jiné platformy, jako je PlayStation.

Přinášíme vám 5 skvělých her pro iPad a iPhone Stylová vítězství v App Store. Bude vám chybět

Hry pro hráče

5 klasik App Store, které si nemůžete nechat ujít

Předpeklí

Co říci o tomto mistrovském díle? Limbo je plošinovka, kde budeme muset projít všemi druhy pastí a překážek v systému typu „pokus-omyl“. I když je to černobílá hra, nabízí vynikající grafiku s nádherným vizuálem zvýraznění a stínu. Navíc je jeden z nejlepších fyzikálních titulů Z App Store.

Badland

Badland je jednou z nejlépe hodnocených a nejvíce oceňovaných her v App Store. V tomto titulu zkontrolujeme malou chybu putování po podivných a záhadných místech sbírání sil a klonů.

Walking Dead

První i druhá sezóna The Walking Dead se v systému iOS změnily v obrovský úspěch. Nepochybně komiksová grafika, inovativní herní systém a rozhodování, které ovlivňuje příběh super zábava, The Walking Dead je jednou z těch her, které na iPadu nesměly chybět žádné hry iGamer.

Monument Valley

Pokračujeme v Monument Valley, 3D logické hře. Hrajte s vizuálními efekty, optickými iluzemi a perspektivou dát nám skvělou hru. Musíte mít!

Alto’s Adventure

Alto’s Adventure může být jednou z nejjednodušších her v této kompilaci, ale není to vůbec zábava. O nekonečný titul, ve kterém budeme ovládat lyžaře Při skákání přes útesy, sbírání mincí, provádění snowboardových kombinací a překonávání různých překážek. Nejlepší ze všech: jejich ohromující minimální grafika a jemné barevné tóny.

To si nemůžete nechat ujít … 32 skvělých her pro iPad

Očividně Tyto hry jsou to nejlepší z App Store, ale možná byste chtěli přispět do této kompilace uvedením svých oblíbených témat v komentářích. Jaká hra nemůže na vašem iPhonu nebo iPadu chybět?