5 her pro Android, které můžete hrát bez připojení WiFi nebo…

Většina her pro Android při práci spoléhá na Wi-Fi nebo mobilní datové připojení. Existují však chvíle, kdy není možné přistupovat k žádné z těchto sítí nebo když chcete pouze uložit data. Kromě toho, že vám tentokrát nabídneme ty nejlepší hry, které můžete hrát s herním ovladačem 5 nejlepších her pro Android, které lze hrát bez internetu nebo WiFi. Tento příspěvek si nemůžete nechat ujít.

Alto’s Odyssey je jednou z nejlepších možností

Alto’s Odyssey je jednou z nejnovějších her, které můžete hrát bez připojení k internetu. Je to nekonečný boční rolovací běžec, který budete muset mít. sjíždět různé svahy, skákat a dělat piruety a také sbírat spoustu mincí. Mince odemykají položky přizpůsobení v herním obchodě.

Velmi, má barevnou a atraktivní grafiku, Je hezké sledovat, i když za realismus nezískávají žádná ocenění. Mechanika je docela snadná: postupujete sami a stačí ovládat svoji postavu, abyste mohli piruetu a skákat do vzduchu. Tato hra je zdarma s reklamami, i když má placenou verzi, která reklamy odstraňuje.

Alto's Odyssey

S Eternium nebudete připraveni o emoce

Eternium je jedna z mála bezplatných her, která nevyžaduje připojení k internetu. Toto je akční hra na hrdiny. Běžíte, kouzlíte, likvidujete padouchy a prozkoumáváte ruiny a kobky. Jistě, má příběh, hromadu kořisti, kterou je třeba sbírat, a mnoho dalšího.

Mechanika je podobná jako u většiny akčních RPG, nicméně Ke spuštění hry se nemusíte připojovat k serveru. Samozřejmě se musíte ujistit, že si stáhnete nejnovější obsah, jinak hra nemusí fungovat podle očekávání.

Pátek třináctého: Teror napadne váš mobilní telefon pomocí Killer Puzzle

Pátek třináctého Hororová logická hra se spoustou krvavé a zábavné premisy. Zde si zahrajete ikonu hororového kina Jasona Vorheese a budete bojovat ve více než 100 úrovních podle táborníků. Musíte zabít všechny lidi a přitom uhýbat policajtům, pastím, minám a dalším.

Zábavný akční zážitek arkádového stylu s některými hororovými prvky. Samozřejmě, Tuto hru nedoporučujeme dětem, Stejně jako u lidí starších 17 let. Můžete také hrát offline a pokud jste milovníky hororu, budete tuto hru zbožňovat.

Friday the 13th: Killer Puzzle

The Room: Old Sins, téměř dokonalá hra

The Room: Old Sins je vynikající logická hra. Tady je Hluboké hádanky, vynikající grafika a příběhy, které vás zaujmou. Tato čtvrtá epizoda seriálu The Room se odehrává v domečku pro panenky a představuje malou zkušenost, která prověří vaši mentální hbitost a odhodlání.

Má také několik zakončení, což vám pravděpodobně umožní dokončit vícekrát. Můžete hrát offline, ale Pokud nejste připojeni k internetu, nemůžete použít funkci ukládání do cloudu. Měli byste vědět, že to není zdarma, ale 5,49 EUR se pro hru této kvality nezdá moc.

Traffic Rider, pokud máte rádi adrenalin

Pokud se nemůžete dostat na informační dálnici na internetu, zkuste jinou virtuální dálnici. Nasedněte na svůj motocykl v Traffic Rider a Vyhněte se městskému provozu a nechte své soupeře za sebou, zatímco budete závodit směrem k cílové čáře. Tato hra je nekonečný běžec, kde musíte jít rychleji a rychleji, abyste bezpečně dosáhli konce.

Režim mise je o něco zábavnější než jiné hry svého žánru, protože můžete soutěžit o konkrétní cíle, spíše než běhat bez přemýšlení. Nezapomeňte projít tímto herním režimem a budete moci odemknout některá super kola. tím získáte potřebnou rychlost. Stahování je zdarma, takže není žádná výmluva, abyste to nevyzkoušeli.

Řidič dopravy

Pomocí pole pro komentář můžete navrhnout další hry hrané offline pro Android.