5 her pro iPhone a iPad pro vánoční rodinnou zábavu

5 her pro iPhone a iPad pro vánoční rodinnou zábavu

Jedna z mých oblíbených věcí Vánoce jsou časem pro shromáždění rodinyNechte své blízké, kteří musí odejít do zahraničí, aby našli život, se na několik dní vrátí … A jaký je lepší způsob, jak se dobře bavit s rodinou, než hrát spolu?

Dnes Spousta aplikací a her dostupných v App Store Pro iPhone a iPad nebo totéž jsou to hry pro více hráčů, které lze sdílet s ostatními lidmi. Tyto hry mohou navíc velmi pomoci pobavit ty nejmenší v domácnosti.

Hry pro zábavu s rodinou o Vánocích.

Zde je volba 5 her, které o nudě v nadcházejících Vánocích nevíte a které můžete sdílet se svou rodinou strávit nezapomenutelný čas. Pojďme tam!

5 skvělých her, jak se o Vánocích dobře bavit s rodinou!

Monopol

Klasická desková hra je k dispozici také pro iPhone a iPad. Monopoly je hra, která nikdy nevyjde z módy a místo, kde se můžete dobře bavit na svých rodinných setkáních. Kdo koupí více nemovitostí?

Ledová zuřivost

Ice Rage, Proměňte obrazovku svého zařízení iOS na kluziště. Můžete hrát s jinou osobou pomocí stejného zařízení, abyste zjistili, který z nich je lepší hrát hokej. Skus mezi Ice Rage a členy rodiny je zaručen.

Asfalt 8

Další hry, které nikdy nevyjde z módy, jsou automobilové závody. V App Store najdeme Asphalt 8, jednu z nejlepších her pro iPhone a iPad, která je pro toto téma právě teď k dispozici. Nabízí režimy pro jednoho i více hráčůtakže se můžete měřit se svým švagrem nebo některým z vašich bratranců a zjistit, kdo je za volantem lepší.

Parchis hřiště

Další klasikou mezi klasiky je Parcheesi. Kdo nehrál Parcheesi se svou rodinou? Nyní byla u těchto mobilních zařízení provedena změna a můžete hrát přímo na tabletu nebo smartphonu. Dobrá věc je, že nepřijdete o kostky ani o darebáka ve službě (všechny rodiny ji mají, zaručeně!) Budete moci propašovat jejich žetony dopředu.

UNO a přátelé

Nakonec doporučujeme UNO & Friends, mobilní verze zábavné karetní hry. Změňte pořadí, změňte barvu, přeskočte tah na dalšího hráče … a co je nejdůležitější, snažte se být první, komu dojdou karty.

Toto je náš speciální výběr her, abychom se o Vánocích dobře bavili s rodinou.je už za rohem. Pokud chcete, můžete začít iPad připravovat na rodinná setkání.

Jaká je vaše oblíbená hra jako rodina na iPhonu a iPadu? Dejte nám vědět v komentářích!