5 her pro iPhone a iPad stojí za zaplacení 1 EUR

5 her pro iPhone a iPad stojí za zaplacení 1 EUR

Obchod s aplikacemi Je plný bezplatných a bezplatných her pro iPad, které nabízejí zajímavý bezplatný herní režim, ale mají nákupy v aplikaci. Existuje mnoho uživatelů iOS rozhodněte se platit před nahráním a přeskočte otravné nákupy v aplikaci.

Proto jsme to objevili průzkumem App Store na iPadizate. hry, které stojí za to zaplatitTentokrát vám nabízíme velmi levné hry, můžete si užít zaručenou zábavu jen za jedno euro.

stojí za to hrát hru 3

5 her pro iPad je k dispozici pouze za 1 €

Lyžařské safari

V App Storu existuje hra již mnoho let a nabízí fantastickou, šťastnou a známou hru: Ski Safari. Je to zábavný nadpis, který musíme udělat Ovládejte postavu, která řídí všechny druhy saní a zvířat snaží se vyhnout všem druhům překážek. Čekají na nás tučňáci, sněhové laviny, yetis a mnoho dalšího.

Minigore

První díl Minigore pro iPhone nenabízí tak skvělou grafiku jako jeho pokračování, ale je to super zábavná a návyková hra, na kterou narazíme. vlny a vlny zombie se všemi druhy zbraní. Vysoce doporučeno!

Rozšířit mor.

Plague Inc. je zajímavá strategická a simulační hra, ve které musíme uhasit lidstvo. Nakazit je nějakou smrtelnou epidemií. Chcete se o tomto tématu dozvědět více? Rozšířit mor. Nenechte si ujít naši recenzi.

rozzlobení ptáci

V naší recenzi nemohla chybět klasika Angry Birds. První z největších hitů Rovia K dispozici v App Store za pouhých 0,99 EUR. Pokud jste ji ještě nehráli, nenechte si ujít tuto příležitost a stáhněte si ji, poskytne vám hodiny zábavy.

Skutečná ocel

Na závěr představíme oficiální hru Real Steel. Umožňuje nám vybrat si mezi bojovníkem. Výběr až 40 robotůPostavy Supermana v hlavní roli s Hughem Jackmanem, včetně Atom a Zeus. Ve hře Real Steel budeme bojovat na život a na smrt v epických bitvách s roboty se zbraněmi a pokročilou technologií.

Navrhněte nám hru!

Toto je jen několik z mnoha her pro iPhone a iPad prodávaných za pouhé jedno euro. Znáte někoho jiného, ​​koho byste nám chtěli doporučit? Jaké hry nemohou na tabletu Apple chybět? Jako vždy vítejte v sekci komentáře. Děkujeme za účast!

stojí za to hrát hru 2

Líbí se vám naše kolekce her pro iPhone / iPad, která stojí za to zaplatit v App Store? Sdílejte to na svých sociálních sítích!