5 nejkompletnějších webových stránek pro úpravy fotografií online

Uživatelé obvykle věří, že: upravovat fotografiemusíte si stáhnout těžké programy, které zabírají spoustu úložného prostoru nebo stahování trvá hodiny a hodiny.

Naštěstí to můžeme říci zdaleka existuje několik webových služeb abychom mohli provést změny, které považujeme za vhodné pro naše obrázky, které jsou nabízeny zcela zdarma, aniž byste museli tato stahování provádět ani čekat.

Ve skutečnosti uvidíte, když je prozkoumáme níže, Objeví se několik společností nebo platforem, které určitě znáte Protože existují programy, které lze stáhnout z mobilních zařízení nebo jejich tvůrci.

Seznam s nejlepším softwarem pro úpravu fotografií

Pixlr (oficiální web)

Pixlr je jedním z prvních webů, které byste v takových situacích měli zvážit. Mluvíme o jedné z nejpoužívanějších služeb pro úpravu fotografií, které Photoshopu nemají co závidět. Později byla do jeho velmi dobře dosaženého rozhraní přidána řada klávesových zkratek, což nám umožnilo ušetřit čas a možnost přizpůsobení pracovního prostoru a zlepšení uživatelské zkušenosti.

Photoshop Express Editor (oficiální web)

Pak jsme samozřejmě mluvili před dalším opravdu známým webem, Photoshop Express Editor. Jde samozřejmě o životní pojištění, pokud jde o úpravy obrázků bez nutnosti stahovat programy. Jedinou nevýhodou je, že pokud si zvykneme pracovat s programy a aplikacemi Photoshopu, možná zjistíme, že některé funkce, jako jsou úpravy vrstev, chybí. V každém případě má vynikající kvalitu a umožňuje nám zobrazit náhled výsledků, což je velmi zajímavá výhoda oproti konkurenci.

SumoPaint (oficiální web)

Obracíme se na mírně odlišný nástroj od předchozích, s vrstvami i filtry a různým nastavením podle našich potřeb. Umožňuje také provádění dalších funkcí pravým tlačítkem myši a lze jej přeložit do několika jazyků. I když to není tak úplné jako v předchozích dvou, mnoho momentů je zábavnějších než oni.

Fotor (oficiální web)

Volba, kterou by měli bezpochyby vzít v úvahu i ti, kteří nemají mnoho času, se bezpochyby musí vzít v úvahu, a obrátit se na Fotor. To je dobrá volba pro rychlé úpravy, které můžete později sdílet na sociálních médiích. Jistě, jejich možnosti jsou menší než u předchozích aplikací, ale není zde nedostatek základních vylepšení, které hledáme. Umožňuje vám vytvářet koláže, přizpůsobovat obrázky formátům a velikostem sociálních sítí a k dispozici je také placená verze, která přidává některé funkce.

BeFunky (oficiální web)

A za všemi službami, které jsme zmínili dříve, jsme také nechtěli přestat odkazovat na BeFunky. Je to jedna z nejkompletnějších možností v seznamu, který jsme právě zkontrolovali. Má také placenou verzi, která přidává funkce, které má ve výchozím nastavení. Bezplatná verze má tradiční vrstvy a schopnost sdílet vaše výtvory na sociálních sítích. Vygenerované soubory můžete dokonce odeslat na online úložiště, jako je Dropbox.

Online webové stránky pro úpravu obrázků

Jak vidíte, opravdu Abyste mohli upravovat obrázky uložené v počítači, nemusíte stahovat těžké programy.ale online máte mnoho alternativ.