5 nejlepších aplikací pro vydělávání peněz v systému Android

Chcete vědět, jaké jsou nejlepší aplikace pro vydělávání peněz v systému Android? Už vás nebaví utrácet peníze z kapsy za videohry a další výdaje? Pak byste si určitě měli přečíst tento článek, kde vám ukážeme, co považujeme za nejlepší aplikace pro vydělávání peněz v systému Android. S těmito informacemi budete mít příležitost vydělat si peníze z Androidu stahováním aplikací, hraním her a dalšími aktivitami.

Aplikace pro vydělávání peněz v systému Android

AppKarma

AppKarma Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech působí již mnoho let, je první z aplikací v tomto segmentu a je určitě jednou z nejznámějších pro uživatele. Vaše peníze jsou na účtech PayPal, stejně jako Amazon, iTunes, Starbucks, Playstation Store, Xbox live, Google Play atd. Lze jej také převést na hotovost jako dárkový poukaz. Obvyklou věcí, kterou musíte udělat, je instalace a testování aplikací, sledování videí a postup do vyšší úrovně v rámci aplikace.

Giftpanda

Giftpanda Je to jedna z nejlepších alternativ, kterou v takových situacích můžeme najít. Musíte jen otestovat jeho obsah. Mezi možnosti patří instalace aplikací, účast v anketách, sledování videí nebo registrace stránek. Chcete-li začít nabíjet, musíte mít na svém účtu alespoň 2,5 $. A samozřejmě si můžete vybrat, že si peníze necháte uložit na svůj účet PayPal a vyplatíte je za bitcoiny nebo dárkové poukázky.

Gelt

Gelt Jedná se o aplikaci, která je k dispozici pouze ve Španělsku a je navržena tak, abyste při nákupu v jakémkoli supermarketu mohli získat odměny. Jak vidíte, je to zcela odlišná alternativa od předchozích, které jsme zmínili. Co musíš udělat? Pořiďte fotografii dokladu o nákupu a nahrajte jej do aplikace. Pokud jste zakoupili propagační produkty, které jsou součástí systému, obdržíte na oplátku peníze. Minimální částka inkasa je 20 EUR.

Vidět

Vidět je to další z nejlepších postupů v tomto segmentu. V tomto případě musíme říci, že byl vyvinut speciálně Španělskem k provádění všech druhů převodů a plateb. Chcete-li vydělat peníze, stačí si stáhnout aplikaci a zadat kód pozvánky. Dostanete tedy své první euro. Pak existuje program doporučení, který vám pomůže vydělat peníze v průběhu času. Způsob platby, který tato aplikace má, je bankovní převod.

CashPirate

S touto speciální aplikací pro Android CashPirate Stahováním a testováním aplikací můžete vydělávat peníze. Ale nejen tak, ale také prováděním průzkumů, přehráváním videí atd. Každá transakce, kterou provedete, vám umožní nashromáždit kredity a poté je použít. Peníze v této španělské aplikaci lze vybírat prostřednictvím dárkových karet PayPal a Facebook. Minimální částka pro zahájení sběru je 2,5 $.

Která z těchto aplikací je pro vydělávání peněz na Androidu nejlepší?