Aplikace

5 nejlepších e-mailových aplikací pro váš Android

Kromě e-mailových aplikací od oficiálních poskytovatelů existuje mnoho dalších aplikací, které mají lepší funkce a lepší vzhled než ty oficiální. Účelem těchto aplikací je usnadnit uživatelům používání a příjem e-mailů. Pokud tedy chcete změnit aplikaci, kterou používáte pro e-mail, pokračujte ve čtení a objevíte pět nejlepších aplikací dostupných pro Android.

5 nejlepších e-mailových aplikací pro váš Android5 nejlepších e-mailových aplikací pro váš Android

5 nejlepších e-mailových aplikací pro váš Android

Začněme s recenzí pěti nejlepších e-mailových aplikací dostupných pro Android.

Blue Post

Jeden z nejlepších e-mailových klientů dostupných pro Android, Blue Mail je kompatibilní s Gmailem, hlavními poskytovateli, s možností seskupení více e-mailových účtů od různých poskytovatelů kromě svého elegantního rozhraní. Outlook, yahoo atd. Stejný čas velmi přizpůsobitelné Pokud chcete změnit správu své poštovní schránky, neměli byste test opustit.

Cloud Magic Email

Aplikace, Clud Magic Email vyniká svou jednoduchostí Jelikož je kompatibilní s většinou poskytovatelů e-mailů, upozorní nás vždy, když obdržíme nový e-mail prostřednictvím oznámení push, má také jednotnou podporu doručené pošty pro několik účtů.

Poštovní schránka

Mailbox je aplikace pro volající. Radikální změna Ve způsobu přijímání vašich e-mailů má mnoho přidružených funkcí, můžeme archivovat, zahodit, zapsat nepřečtené pouhými několika gesty.

Aqua Mail

Aqua Mail je aplikacen Funguje na Androidu 2.1 a vyšším, takže je ideální pro ty, kteří mají terminál se starší verzí Androiduje kompatibilní s hlavními poskytovateli pošty a máme funkce, které usnadňují používání pošty a také možnost přidat widget na hlavní obrazovku terminálu.

K9 – pošta

K9 – Mail je aplikace s otevřeným zdrojovým kódem. na základě jednoduchosti Kromě mnoha funkcí, které většina z nás nepoužívá, je to ideální aplikace, pokud chcete odesílat a přijímat e-maily s jednoduchou aplikací bez mnoha komplikací.

Pokud vás vaše e-mailová aplikace nudí, máte několik alternativ k otestování, která z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám, nezapomeňte nám zanechat svůj dojem z každé z komentářů.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK