5 nejlepších her pro Android k podnikání

Už jste někdy mysleli, že se můžete naučit hraním řízení podniku? Možná ne a nebylo to možné už dávno, ale teď Zábavou při hraní můžete získat nějaké představy o řízení podniku. Na mobilním zařízení Android.

Jaké jsou nejlepší hry pro správu podnikání pro Android?

Zde vám necháme seznam her typu „business simulace“, které vás mohou nejvíce pobavit a pomoci vám, pokud se chcete učit.

Nemocnice snů

Ve městě je nová nemocnice a vy jste manažer. Nejen vaši pacienti jsou závislí na vaší péči, ale celé město potřebuje lékařské centrum, aby dokonale fungovalo, a to záleží na vašem dobrém vedení.

Musíte stavět sanitky, zkoumat lékařskou péči, vyvíjet léky na léčbu nemocí, posílat sanitky k zavolání pacientů a soutěžit s manažery jiných nemocnic. aby vaše zdravotní středisko bylo nejlepší, Můžete zajistit kvalitní zdravotní službu pro celé město?

Průmyslník

Vaše společnost je prakticky v troskách a musíte ji vybudovat od nuly, abyste mohli vyrábět a vydělávat dost peněz.

Co přesně byste měli dělat? Najměte své zaměstnance, nakupujte stroje a zahajte výrobu. Pokud podnikáte dobře, brzy se stanete lídrem na celém trhu průmyslové výroby. Nezapomeňte však svým zaměstnancům dobře zaplatit a neutrácejte příliš mnoho peněz.

Průmyslník - strategie rozvoje továrny

Velký business Deluxe

Město závisí na řízení vašeho podnikání, a pokud uděláte něco špatně, celé město může mít vážné potíže. Postarejte se o občany, protože stabilita a blahobyt všech vašich společností závisí na nich.

Staňte se obchodníkem a budujte impérium!

Velký business Deluxe

Smetiště král

Na ulicích nemohou být staré automobilové díly všude, takže vaším úkolem je vytvořit velmi velkou dílnu pro uložení všech relikvií, které si můžete koupit, abyste mohli vytvořit nové podniky prodávající náhradní díly pro tato auta. Můžete vydělat spoustu peněz Jste odpovědní za správu vaší společnosti.

Moje kavárna

Postavte si svoji jídelnu nebo restauraci a navrhněte si ji, jak chcete. Je to velmi pohodlné místo pro přijímání mnoha zákazníků a nábor nejtěžších lidí abyste je vycvičili jako vynikající zaměstnance.

Spravujte svou jídelnu velmi dobře, protože toto podnikání vám může dát spoustu peněz a přátelství s vašimi nejlepšími zákazníky.

Moje kavárna, restaurace

Pokud vás zajímá, může vás zajímat více simulačních her. Ty vybíráš! O které další hře si myslíte, že bychom si měli promluvit? Zanechte svůj názor v komentářích.