5 nejlepších RPG her bez internetu pro Android…

tetování fantasy RPG

Pokud jste fanouškem RPG, pravděpodobně si ho rádi užijete bez internetu. Většina her tohoto žánru je však aktuálně online a musíte být připojeni k síti. Proto vám to řekneme Jaké jsou nejlepší 5 offline RPG hry pro Android roku 2020.

5 RPG her bez internetu pro Android

Poté, co si níže přečtete kompilaci her na hrdiny, je jen na vás, abyste si vybrali ten, který se vám líbí nejvíc, a začněte být závislí na svém Androidu. Existují tituly, které potěší všechny typy uživatelů!

Dungeon quest

Hack-and-slash hra na hrdiny, jejíž hlavní účel je zabíjejte příšery a sbírejte epickou kořist. Máte na výběr ze tří tříd hrdinů: válečník, mág a bandita.

Pokud jste hráli Diablo, pravděpodobně se cítíte povědomě. Proč? Protože pokaždé, když se o úroveň výš stat body, které můžete utratit za zlepšení svých atributů, dovedností nebo útoků. Bezpochyby se jedná o hru, která vás pobaví od začátku do konce.

Dungeon quest

Revenge Road: Awakening

Hra s Docela hluboké možnosti přizpůsobení pro každou postavuprotože můžete přepnout z jejich vzhledu na jejich schopnosti. Nabízí také velmi zábavný bojový zážitek.

Tady jsou všichni nepřátelé nebezpeční vždy budete muset zůstat vzhůru pomocí bloků a speciálních dovedností přežít. Ideální pro zkušené hráče rolí!

Revenge Road: Awakening

Falešná fantazie

RPG sbírejte hrdiny, hrajte na farmáře a účastněte se vzrušujících PvP bitev. Můžete sbírat své hrdiny a postupovat na vyšší úroveň offline a poté měřit své dovednosti v režimu pro více hráčů. Je to jediná hra na seznamu, která je online i offline současně.

Poštovní rytíř

Postknight jedna Jednoduché RPG ideální pro ty, kteří nemají čas hrát složitější hru. Zde budete muset doručovat dopisy a balíčky mezi městy. Každá úroveň představuje cestu mezi bodem A a bodem B, ale než dosáhnete svého cíle, budete se muset vypořádat s mnoha nepřáteli.

Stejně jako u téměř všech RPG existuje vyrovnávací systém. Je také nutné zdůraznit, že to váš hrdina má. Během cesty můžete získat několik různých dovedností a mnoho předmětů.

Kapesní kriminálníci

Pocket Rogue jeden Velmi retro RPG. Při hraní této vzrušující hry vstoupíte do strašidelných dungeonů, kde si vyzkoušíte všechny své dovednosti.

Existuje spousta tříd a předmětů, které můžete vyzkoušet. Proto hra, která zaručuje dobrou zábavu na dlouhou dobu.

Kapesní kriminálníci

Co o tobě, Která ze všech her se vám nejvíc líbila?