Piyasadaki en iyi cep telefonları

5 nejlepších smartphonů na trhu bez omezení rozpočtu!

Nejlepší mobilní telefony na trhu

Hledáte nejlepší mobilní telefon a peníze nejsou žádný problém? V tomto článku vám chceme říct, co se stalo nejlepší možnosti pro daný okamžik a vy si z nich vyberete.

V současné době vyniká nejméně 5 zařízení. Ne všechny jsou příliš drahé Možnosti pro každý vkus.

Huawei P30 Pro, nejlepší fotografie v mobilním telefonu

Nejlepší mobilní fotoaparát Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro právě dorazil na trh s jasným cílem porazit všechny soupeře ze všech stran. Kamera není soupeř jeho síla a samostatnost vyniká ve většině mobilních telefonů.

Pokud se chcete dozvědět více o Huawei P30 Pro, tady je náš názor. Bezpochyby jde o mobil, který svými skvělými funkcemi uspokojí každého uživatele. 6,4palcový displej Full HD + AMOLED a krásný design. Jednou z jeho největších výhod je velká autonomie. 2 dny intenzivního používání (něco, co mnoho uživatelů ocení). Nesmíme zapomenout na jeho sílu, čtečku otisků prstů na obrazovce a rychlost systému.

Vhodné pro 949 € Na Amazonu dárkové inteligentní hodinky.

Samsung Galaxy S10 +, zážitek pro 10 osob

Nejlepší mobilní telefon Galaxy S10 Plus

Pokud jste tradičnější člověk, můžete se rozhodnout pro volbu Samsung, která konkuruje tváří v tvář Huawei P30 Pro. Víme, že zoom fotoaparátu je na Huawei lepší, ale tohle Galaxy S10 + má také velmi dobrý fotoaparát a některé podrobnosti, které P30 Pro chyběly.

Oba jsou vodotěsné IP68, ale Galaxy S10 + nabízí stereofonní zvuk (bezpochyby lepší kvalita), hodně energie podobné té předchozí, velká samostatnost a sluchátkový jack na samotném telefonu. Tento poslední detail může být pro mnohé rozhodující. Naproti tomu je jedno uživatelské rozhraní (mobilní rozhraní) jedno z nejintuitivnějších a nejkrásnějších, jaké v systému Android najdete.

Lze zakoupit za 929 € Na Amazonu.

Xiaomi Mi 9, špičková kvalita / vynikající cena

Xiaomi Mi 9 je nejlevnější horní část

Na druhou stranu, pokud hledáte něco podobného předchozím dvěma, ale zaplatit polovinu (abych byl přesný), Xiaomi Mi 9 je jedním z těch telefonů, které stojí každý cent své hodnoty.

Mi 9 má brutální sílu jako jeho předchůdci (se stejným procesorem). trojitá kamera blízko předchozích dvou a dobrá autonomie, i když ne tak dobrá jako P30 Pro nebo S10 +. Toto je telefon pro ty, kteří hledají chytřejší a levnější nákup. Zaplatíte polovinu a mobilní telefon si přijde na své.

Užijte si speciální funkce, jako je duální systém GPS, Režim Vždy zapnutý displej s barevnými oznámeními a noční režim, který také nabízí skvělý výkon při nočním fotografování. Naproti tomu je MIUI jednou z velmi oblíbených vrstev Androidu, která nabízí jak dobrý výkon, tak velkou autonomii.

Pouze náklady 449 € Na Amazonu.

Black Shark 2, nejlepší mobilní zařízení pro hraní

Black Shark 2 nejlepší mobilní hráč

Pokud je herectví pro vás, Black Shark 2’s nejlepší mobilní hra najdeme na trhu. Jeho výkon a skvělý fotoaparát jsou dobrou volbou, ale v ideálním případě je třeba zmínit všechny jeho speciální funkce.

Má čtečku otisků prstů integrovanou do obrazovky, kapalné chlazení uvnitř, které zabraňuje přehřátí mobilního telefonu, a 100% design pro hráče. Je to perfektní mobilní zařízení pro hraní a dokonce i joystick pro vylepšení zážitku. Pokud budete hrát na mobilu, zde je váš nejlepší spojenec. A co je nejlepší, jeho cena se velmi blíží Xiaomi Mi 9, je to skvělá volba.

Náklady 609 € a velmi výkonný mobilní telefon na hraní.

iPhone XS Max, alternativa společnosti Apple

iPhone XS Max nejlepší iPhone

Na druhou stranu, pokud utíkáte z Androidu (ačkoli Apple již inovuje), iPhone XS Max je také dobrý telefon. Nemá nic, co by nebylo v top 3, ale je pravda, pokud a miluje jablka, tento telefon se vám možná líbí víc.

Má skvělý fotoaparát spousta síly a dobrá autonomie při hraníale nejsou blízko Huawei P30 Pro nebo Galaxy S10 +, opráší mobilní telefon Apple z hlediska fotografického výkonu a autonomie. To je důvod, proč nedoporučujeme mobilní telefon Apple. Ale přesto víme, že je to jeden z nejlepších na trhu, a proto by měl být na tomto seznamu. Pokud by OnePlus 7 vyšel, rozhodně by byl na páté pozici, což by tuto možnost eliminovalo.

Náklady 1099 Euro Ve verzi 64 GB na Amazonu je nižší než jeho předchůdci.

Jsme si jistí, že tyto Top 5 mobilních telefonů na trhu, aniž by byl obětován rozpočet. Pokud si chcete nějaký koupit a máte nějaké dotazy, použijte komentáře a my vám pomůžeme.