5 nejzajímavějších her pro iPad

5 nejzajímavějších her pro iPad

Existuje několik stovek tisíc her pro iPad, ale jen několik z nich má privilegium udržovat připojeného uživatele celé hodiny. Dnes navrhneme malý výběr. Pět her pro tablety Apple díky tomu na chvíli zapomenete na svět kolem vás. Pozor, protože zábava, výzva a intriky jsou zaručeny.

Minecraft

Svůj podíl má i módní hra pro šťastné majitele iPadu. Pokud jste to nikdy nezkoušeli, dnes je dobrý den jako začátek Vybudujte si pixelovanou blokovou říši. Na jakékoli platformě najdete jen málo her, které jsou tak návykové a přesto tak jednoduché. Dva herní režimy (kreativní nebo přežití) nám dávají stovky hodin před obrazovku tabletu. Nejnovější aktualizace umožňuje přidávat nové domácí mazlíčky, materiály a přináší vylepšení v ovládání a rozhraní.

Pokoj, místnost

Představte si, že jste uvězněni v tajemné a ponuré místnosti, kde budete muset vyřešit řadu složitých hádanek, pokud chcete uniknout. Místnost má působivou grafiku doprovázenou dobrým rozhraním. Ne pro nic Apple vyhrává iPadovou hru roku, to říká hodně. Všechno se točí kolem tajemné krabice plné mechanismů, které musíte otevřít, pokud chcete vědět, co je za zdmi této místnosti.

Malé peklo

Hra, kde můžete zábavným způsobem spálit vše, na co si vzpomenete. Musíte si objednat velké množství objektů z katalogu. Zapalte jej dotykem prstů. Jak si dokážete představit, vše je doprovázeno bezstarostnou a nereálnou estetikou. Kromě toho, pokud vypálíte objekty ve skupině, získáte kombinace a body, které můžete zaměnit za nové objekty.

Rozšířit mor.

Vysoce návyková simulační a strategická hra. Při této příležitosti budete zlými vědci zodpovědnými za vytváření smrtícího viru, parazita nebo bakterie s myšlenkou infikovat každého. Váš konečný cíl, pokud to uděláte správně, zničit lidskou rasu z povrchu Země. Když to řekneme, nezní to moc vtipně. Ale lidská rasa a vymáhání práva vám samozřejmě nedovolí dostat se z toho o nic jednodušší: buďte připraveni bojovat, pokud chcete, aby byl váš plán úspěšný, než bude k dispozici léčba.

Stolní závody

Nakonec vám představíme miniaturní automobilovou hru, ve které obvod není o nic méně než stůl v domě. Uděláme to vyhnout se šálkům, sklenicím, talířům a dalším talířůmKromě používání našich špinavých posilovačů a zdrojů k výhře za každou cenu. Grafika, pokud nestačí, je to nejlepší, co jsme na iPadu viděli.

Co si myslíte o tomto výběru nejvíce návykových a pohlcujících her pro iPad? Určitě máte speciální hru, která vás dostane kolem hodiny a hodinky před tabletem Apple Je to jako odpolední povzdech. O čem?

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji!