5 Nepřehlédnutelné hry na iPhonu hráče

5 Nepřehlédnutelné hry na iPhonu hráče

Přichází víkend a je tu jedinečná příležitost vás odpojit od iPhonu. nejlepší hry aktuálně z App Store.

Dnes navrhujeme velmi speciální kompilaci, 5 herních možností pro hráčeMáte pravdu, nepotřebujete novou generaci herní konzole ani výkonný počítač, abyste se stali skutečným hráčem … Stačí váš nerozlučný iPhone!

HLADOVÝ

Bez dalších okolků začínáme s výběrem her pro iPhone. Nezapomeňte, že s námi můžete své oblíbené hry sdílet v sekci komentáře. Jsme vždy otevřeni novým nabídkám!

5 her pro iPhone pro většinu hráčů

Imploze nikdy neztrácí naději

RPG založené na budoucnosti naprosto ohromující grafika a vynikající hra. Jednoduché, intuitivní ovládání a příběh, který stojí za to vyprávět

Modern Warfare 5

Nemůže chybět na iPhonu nebo přehrávači žádného hráčen střílečka pro více hráčůa Modern Combat 5 je bezpochyby jedním z nejlepších momentů v App Store.

Slither.io

Pokud ji v App Store zasáhne hra, tj. Slither.io, podobně jako Agar.io, ale kde hráči ovládají červy. Velmi návykové!

Clash Royale

Po obrovském úspěchu původní hry Clash of Clans to zní fantasticky odstartovat každý hráč se musí pokusit.

Assassin’s Creed ID

Nakonec jsme nechtěli odejít, aniž bychom navrhli hru v nejčistším stylu „video konzoly“. V App Storu je mnoho: Bioshock Infinite, GTA, The Walking Dead… Vybrali jsme si však Assassin’s Creed Identity, jeden z posledních modelů pro iOS.

Více informací o iPadizate | 10 nejkrásnějších příběhů her v App Store

Všichni byli muži, doufáme, že se vám tyto hry líbily. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, důrazně doporučujeme stáhnout si jej a užít si tyto volné hodiny o víkendech.