5 podobných her pro iPhone a iPad podobných Angry Birds

5 podobných her pro iPhone a iPad podobných Angry Birds

Každý uživatel zařízení iPhone a iPad pravděpodobně vyzkoušel (nebo slyšel) hry Angry Birds.

Společnost Rovio, která stojí za Angry Birds, dosahuje velkých zisků, včetně zisků, které vydělá po vydání dalšího animovaného filmu.

rozzlobení ptáci

Pokud vás bavilo hrát Angry Birds jako dítě, ale chcete to zkusit další podobné hrynenechte si ujít tuto recenzi.

5 her nejpodobnějších Angry Birds pro iOS

1. Král katapultu

Měli jsme štěstí, že jsme mohli hrát tuto hru z iPadizate před několika lety, a pravdou je, že je to docela zábavné a zábavné. Hlavním cílem Catapult Kinga je zachránit princeznu házením vojáků z katapultu, ale pouze ve 3D.

Rozdrťte hrad

Název této hry říká všechno, možná nejpodobnější Angry Birds na seznamu, ale také nejhorší grafiku. Budete muset zničit hrady, které se objevují na každé úrovni.

Fragger 2

Z Fragger pro iPhone a iPad můžeme říci, že se jedná o Angry Birds, ale existují granáty… as lidmi místo ptáků a prasat. Nabízí více než 10 různých světů a jeho grafika není vůbec špatná!

Hambo

V Hambu bude vaším úkolem zachránit svého nejlepšího přítele Bacona. V této hře nejsou žádné praky ani katapulty, ale Hambova postava je velmi podobná Angry Birds. K zabíjení prasat soupeřova týmu můžete použít zbraně jako pistole, samopaly a šípy. Zajímavé je, že hra je jakýmsi křížencem Angry Birds a Worms.

Siege Hero

Siege Hero je hra velmi podobná Catapult Kingu, který byl první na tomto seznamu, spíše ve 2D než 3D, jako Angry Birds. Hlavním účelem je ničit hrady a pevnosti a zabíjet nepřátele střelbou na kameny, palbou a bombami.

Co si myslíte o těchto „klonech“ Angry Birds pro iPhone a iPad? Zkusili jste něco z toho? Který se vám líbil nejvíce?