5 retro her pro iPad si nemůžete nechat ujít

5 retro her pro iPad si nemůžete nechat ujít

Mobilní zařízení, jako je iPad nebo iPhone, se hodně vyvinuly a nyní nabízejí grafiku a hardware s vysokým rozlišením, které jsou dostatečně výkonné na hraní her s velkými detaily. Infinity Blade, Real Racing nebo úžasní Angry Birds ukazují veškerý potenciál, který naše zařízení iOS mají.

Ale než přišla poslední generace konzolí s působivou grafikou, měli jsme nějaké hry, které neměly nic společného s grafikou, ale byly extrémně návykové a poskytly nám hodiny a hodiny zábavy. Dnes chceme pojmenovat 5, které najdete v App Store. V Apple store je mnohem více retro her, najdete prakticky každou hru, kterou si pamatujete z dětství.

Možná, že vaši mladší neocení velikost těchto her, ale pokud jste zvědaví nebo jen milujete klasiku, tento výběr si nemůžete nechat ujít.

Final fantasy v

ikonaFFV

Sága Final Fantasy je tu s námi už mnoho let. Tato pátá splátka byla vydána v roce 1992 a mezi fanoušky této série zaznamenala obrovský úspěch. Nyní je k dispozici v App Store pro naše zařízení iOS s přizpůsobenou grafikou a dobrou hratelností.

Chrono Trigger

chronautika

Hra na hrdiny, která se objevila na konzole Super Nintendo v roce 1995. Dobrá hratelnost a velmi zajímavý příběh byly největší výhodou, kterou se konzole musela stát jednou z nejlepších. Nyní k dispozici ve verzi přizpůsobené pro iOS.

Osud

Apokalypsa

Pokud milujete videohry, určitě jste o Doomu slyšeli. Byla to jedna z prvních stříleček z pohledu první osoby, která se dostala na trh, a stala se klasikou. Nyní máme ovládací prvky přizpůsobené pro iOS. Základní!.

Shinobi III: Return of the Ninja Master

Shinobi

Shinobi je jednou z největších ság Segy pro konzoli Megadrive v 90. letech. Tato třetí část byla významným vylepšením grafiky a celkové kvality hry. Nyní si ji můžeme užít v celé své kráse na iOS.

Ulice hněvu

StreetofRage

Další ze skvělých her konzoly Sega Megadrive. Rolovací hra v nejčistším stylu Final Fight. Je dokonale přizpůsoben iOS a za neodolatelnou cenu.

Jak se říká na Applesencia, pro iOS je k dispozici mnohem více retro her. Těchto 5 je malý výběr, ale chceme vědět, jaké další retro hry se vám v App Store líbí. Kradete někoho konkrétního? Chybí vám někdo a chcete, aby tam byl?

Sdílejte tento článek se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!