Blog

5 skrytých funkcí Map Google, které na Waze nenajdete

Mapy Google zcela změnily způsob, jakým lidé cestují místně i mimo domov, a dodnes zůstávají jednou z nejpopulárnějších aplikací na světě.Aplikace je nyní stejně snadno použitelná jako v počátcích, ale v průběhu let byly přidány spousty nových funkcí, které dále vylepšují zážitek.Mnoho lidí používá aplikaci pouze pro základní navigaci a vyhledávání blízkých BZ, ale aplikace také skrývá mnoho skvělých funkcí, které by lidé měli využít.Další příběhy najdete na domovské stránce BGR.


Aplikace Mapy Google je jednou z mála aplikací, které pravidelně používá prakticky každý. Ale je to také aplikace, která skrývá mnoho skvělých funkcí, které nikdy nenajdete, pokud vám to někdo neukáže. To dává smysl, protože jde o aplikaci, kterou většina lidí netráví mnoho času zkoumáním. Místo toho lidé hledají cíl, navigují do tohoto cíle a po příjezdu aplikaci zavírají. Pokud strávíte nějaký čas v Mapách Google, zjistíte, že je to skvělá aplikace pro mnohem víc, než jen pro navigaci pěšky nebo autem. V Mapách Google se skrývá mnoho skvělých funkcí s funkcemi, které vám mohou výrazně usnadnit život. Tyto skvělé funkce vám samozřejmě usnadní život, pouze pokud víte, že existovaly dříve; Proto se snažíme sdílet nové funkce a některé stávající funkce, které možná nebudete vědět, když budou přidány do Map Google.

Začátkem tohoto týdne jsme hovořili o skvělé nové funkci Map Google, která se právě zlepšila. Funkce rozšířené reality Live View pokrývá vaše okolí důležitými informacemi a dokonce i podrobnými pokyny. To je skvělé a pokud jste to ještě neudělali, měli byste to určitě zkontrolovat, jakmile bude vaše zařízení v provozu. Tato elegantní funkce AR je k dispozici uživatelům Android i iPhone, ale dnes se zaměříme na pět skvělých skrytých funkcí Map Google nalezených v iPhonu a nikde jinde na Google, Waze, je nenajdete. Populární mapovací aplikace, kterou lidé často používají místo Map Google.

Pokud jste uživatelem iPhone s nainstalovanými Mapami Google v telefonu, pravděpodobně víte, že velmi populární aplikace Map Google je v mnoha ohledech stále lepší než aplikace Mapy integrovaná v Apple. Možná si však neuvědomujete, že ve vašem iPhonu jsou některé skvělé funkce Map Google, ke kterým máte přístup, aniž byste aplikaci dokonce otevřeli.

Mnoho uživatelů iPhone zapomíná na stránku widgetů na svém zařízení. Po pravdě řečeno, může to být neuvěřitelně užitečné. Chcete-li získat přístup, stačí přejet prstem doprava po domovské obrazovce, obrazovce uzamčení nebo obrazovce oznámení. Na této stránce najdete sadu widgetů, které poskytují nulový přístup k informacím v reálném čase a také zkratkám. A pokud máte v iPhonu nainstalované Mapy Google, můžete přejít dolů, klepnout na tlačítko „Upravit“ a uvidíte je v seznamu dostupných widgetů:

Pět widgetů v horní části tohoto seznamu je automaticky k dispozici při instalaci Map Google a pravděpodobně ani nevíte, že tam jsou. Navíc nabízejí rychlý přístup k některým skvělým funkcím, které vám mohou mnohem usnadnit život.

Google adresy

První widget v seznamu je widget Trasy Google a je také nejzákladnějším dostupným widgetem. Je to však jediný widget Map Google, který osobně používám více než kterýkoli jiný. Místo toho, abyste otevřeli aplikaci Mapy Google na výchozí obrazovce a snažili se zahájit cestu, klepněte na widget Pokyny Google a přejděte přímo na obrazovku navigace, kde je jako výchozí bod již nastavena vaše aktuální poloha. Stačí si napsat svůj cíl a podnikání.

Místní průvodci Google

Další částí seznamu widgetů Google Maps pro iOS je widget Místní průvodci Google. Zobrazuje adresu vašeho aktuálního umístění spolu s miniaturou z Google Street View a klepnutím na ni otevřete svou polohu v Mapách Google. Pokud však klepnete na malou šipku v pravém horním rohu, widget se rozbalí a odhalí váš účet recenzenta a blízká místa ke kontrole. Rád se dotýkáte restaurace nebo jiného typu podniku a vidíte užitečné recenze, tak proč nepomůžete ostatním lidem tím, že si prohlédnete podniky, které navštívíte?

Provoz Google

Po widgetu Google Directions je to můj druhý oblíbený widget pro iPhone, který Google Maps nabízí. Rychlý pohled ukazuje vaši aktuální polohu na malé mapě se slavnými zelenými, žlutými a červenými čarami zobrazujícími okolní provoz. Uvidíte také stručný popis okolních dopravních podmínek, například „střední provoz ve vaší oblasti“, a klepnutím na widget otevřete aplikaci Mapy Google.

Ukončí Google Transit

Pokud dojíždíte do práce nebo do školy, vaším novým nejlepším přítelem bude widget Odjezdy Google Transit. Rychlým pohledem můžete vidět další tři autobusy, které přijíždějí na nedalekou zastávku, a je zde druhá karta, která ukazuje další tři vlaky, které mají přijet. Vedle každého autobusu nebo vlaku uvidíte také poznámku, která přesně udává, kolik minut to bude trvat před příjezdem.

Cestovní časy Google

A konečně, widget Google Travel Times je další widget, který má potenciál stát se nejlepším přítelem cestovatele. Rychlý pohled vám přesně ukáže, jak dlouho vám bude trvat, než se dostanete domů a do práce z aktuálního umístění, a můžete přidat nebo odebrat další cíle, které chcete. Například právě teď v provozu vidím, že by mi trvalo téměř hodinu a půl, než jsem se dostal do kanceláří BGR v New Yorku, takže jsem se dnes rozhodl správně pracovat z domova. Zdroj obrázku: Denys Prykhodov / Shutterstock

Zach Epstein pracoval v ICT a jeho okolí již více než deset let, nejprve v marketingu a rozvoji podnikání ve dvou soukromých telekomunikačních společnostech, poté jako spisovatel a redaktor v oblasti obchodních zpráv, spotřební elektroniky a telekomunikací. Zachova práce byla citována řadou důležitých publikací. Nedávno ji Forbes označil za jednoho z top 10 „mobilních ovlivňovatelů energie“ na světě a Inc. Jmenován jedním z 30 nejlepších odborníků časopisu Internet of Things.

Zdroj: BGR

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK