5 skvělých nástrojů pro vytváření souborů GIF Protože víme, že chcete říkat vše pomocí animovaných souborů GIF, je zde pět velmi užitečných nástrojů pro vytváření vašich vlastních.  I když neexistují animované soubory GIF ...

5 skvělých nástrojů pro vytváření souborů GIF Protože víme, že chcete říkat vše pomocí animovaných souborů GIF, je zde pět velmi užitečných nástrojů pro vytváření vašich vlastních. I když neexistují animované soubory GIF …

Jelikož víme, že chcete říkat vše pomocí animovaných souborů GIF, nabízíme vám pět velmi užitečných nástrojů.

Ačkoli animované soubory GIF nejsou zrovna největší inovací naší doby, v posledních letech si získaly popularitu z nějakého zvláštního důvodu. Některé aplikace, jako je Facebook Messenger, ve skutečnosti nabízejí možnost vybrat si z obrovské galerie GIF a poslat ji našim přátelům. Jedinou nevýhodou je, že možná většina z nás dává přednost odevzdávání vlastních výtvorů, ale pokud nemáme znalosti na vytváření těchto animací, nemusí to být tak jednoduché.

Vzhledem k tomu, jak rychle a snadno vytvořit soubory GIF, jsme našli několik nástrojů, které si určitě zamilujete, zvláště pokud chcete, aby příspěvek na blogu vypadal nápadněji nebo chcete jen ten nejlepší Tumblr vůbec. Neříkej tedy víc, pak to můžeš vědět 5 dobrých nástrojů pro snadné vytváření vlastních souborů GIF.

1. Giphy

Pokud jste fanouškem nekonečných galerií GIF, pravděpodobně někoho z Giphy znáte. Pokud jste si však stále nevšimli, existuje nástroj, pomocí kterého je také možné animovat na stejném webu: Tvůrce GIF. Jediné, co musíte udělat, je vložit odkaz na video z YouTube nebo video soubor, který chceme použít, a pak můžeme začít pořizovat sekundy, které chceme vytvořit GIF.

Nevýhodou tohoto nástroje je, že nepracuje s videy delšími než 15 minut, což výrazně snižuje možnosti, ale rozhodně velmi užitečné pro rychlé vykreslování. Chcete-li použít Giphy GIF Maker, jednoduše přejděte na tento odkaz. A mimochodem, existuje také aplikace pro iOS.

2. MakeGIF Video Capture

Představte si, že jednoho dne sledujete na YouTube nový trailer k jednomu z filmů, na které jste tento rok čekali, a máte pár sekund a chcete jej zachytit, abyste jej ukázali některému z vašich přátel. Zachycení videa MakeGIF Perfektní, protože po instalaci se vždy zobrazí v přehrávači daného videa nebo vedle adresního řádku, takže stačí jen kliknout.

Jednou z výhod aplikace MakeGIF Video Capture je, že si můžete vybrat velikost GIF, kolik snímků za sekundu chcete zachytit a jakou kvalitu chcete zachytit. Až bude konečně připraven, můžete mu dát náhled a nakonec jej uložit do svého systému nebo jej sdílet ve svých sociálních sítích. Rozšíření si můžete zdarma stáhnout z Internetového obchodu Chrome.

3. Uložit

Pokud potřebujete něco trochu profesionálnějšího, například vysvětlit kolegovi, jak udělat něco konkrétního ve Photoshopu, nebo najít možnost v jeho počítači, Ulož to je možnost. Jedná se o aplikaci pro Mac a Windows, která nám pomáhá zachytit, co děláme v oblasti, kterou si vybereme na naší obrazovce.

Stačí kliknout na tlačítko, které se zobrazí na našem panelu nástrojů, vybrat rámeček, zahájit nahrávání a nakonec zastavit. Nakonec se otevře okno, kde můžeme zkontrolovat klíčové snímky a uložit je k odeslání. Aplikaci je možné stáhnout do systému Mac nebo Windows prostřednictvím oficiálních stránek.

4. Giffiti

Pro ty, kteří chtějí, aby pouze jeden z jejich obrázků měl trochu více „vlny“ Giffitije aplikace, kde je možné přidat vtipné GIF na jakýkoli obrázek, který v něm chceme, chytrý telefon. Na výběr je obrovská galerie.

Giffiti si můžete zdarma stáhnout z App Store.

5. GifRocket

Na rozdíl od webového nástroje Giphy je díky této aplikaci pro OS X možné vytvářet GIF z jakéhokoli videa, které nahrajeme z našeho počítače, bez ohledu na velikost souboru. Na druhou stranu, GifRocket Je také velmi snadno použitelný, stačí pouze vybrat soubor nebo jej přetáhnout do aplikace, vybrat sekundy, které chcete zachytit, a je to.

Můžete si jej zdarma stáhnout na oficiálních stránkách.