5 tajných triků Free Fire, které jste si pravděpodobně ani nedokázali představit

Free Fire je více než to, co máme v naší společnosti. Po celém světě hrají tuto populární bitevní královnu lidé. Proto vás naučíme 5 tajných triků Free Fire, které jste si pravděpodobně ani nedokázali představit.

Po přečtení níže uvedených cheatů budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali experty Free Fire. Pamatujte, že cvičení je vynikající, takže buďte trpěliví a dělejte, co musíte na bojišti dělat. Díky průvodcům jako TodoFreeFire se nám podařilo sestavit velmi zajímavý trik.

Získejte vítězství ve hře Free Fire pomocí těchto cheatů

Skákat jako profesionál

JE “Bunneo“Nebo je to technika odvozená od králičích skoků.” podržte stisknuté tlačítko Start a stiskněte tlačítko Přeskočit, znovu a znovu pokaždé, když narazíte na zem. Kromě získání rychlosti bude pro nepřítele obtížnější vás zastřelit, pokud použijete tento trik. Procvičte si to a uvidíte, jak užitečné to ve hře může být. Buďte opatrní, zvládnout to není snadný úkol.

Jak na to, aby běžel rychleji?

V případě, že nevíš Běžíte rychleji, když máte střelnou zbraň uloženou v batohu. Běžíte s netopýrem, mačetou, pánví nebo jakoukoli jinou ostrou zbraní, budete se moci pohybovat rychleji. Bezpochyby je to perfektní trik, když se chcete rychle pohybovat, abyste někomu unikli nebo někoho ulovili.

Léčte se ve vozidle

Další tajné číslo Free Fire je schopnost uzdravit se uvnitř vozidla. Ne všichni uživatelé o tom vědí, ale je to snadné, protože stačí kliknout na tlačítko Vylepšit a poté otevřít inventář. Pokud jste uprostřed konfliktu a poblíž je vozidlo, můžete se tam jít vyléčit a pokusit se přežít.

Skočte do vody

Pokud nevíte, zpomalíte, když projdete vodou. Ale, Pokud skočíte, budete rychlejší. Je to jednoduchý podvodník Free Fire, ale je velmi efektivní, když narazíte na několik nepřátel ve zalité oblasti.

Ninja režim

Tento trik vám pomůže být naprosto ztichastejně jako skutečný ninja. Proč? Protože ostatní hráči vaše kroky neslyší. K tomu se budete muset ohnout a pak utéct. Použitím této techniky budete moci běžet a vaši nepřátelé vás neslyší. Takže pokud se ocitnete v domě, budete mít příležitost vstoupit do místnosti jako překvapení a snadno zničit své nepřátele.

Jak vidíte, každý trik má kouzlo, ale Vše vám pomůže stát se lepším hráčem Free Fire. Co o tobě, Jaký byl tvůj oblíbený trik?