5 tipů, jak pořídit originální fotografie pomocí systému Android

Přinášíme vám několik triků, díky nimž budou fotografie pomocí vašeho Androidu zábavnější a originálnější. Můžete to udělat s jakýmkoli smartphonem a jsou velmi jednoduché. Výsledek bude částečně záviset na tom, jak jste dobří ve fotografování. Chcete-li vidět, co si myslíte

1. Fotografujte odraz objektivu

Objektivy jsou docela nápadné a dodávají fotografiím letní nádech. Jakýkoli objektiv bude fungovat, ale pro jasnější fotografie je lepší použít malý zrcadlový efekt. Je zřejmé, že hlavní světlo musí zasáhnout objektiv, aby odráželo to, co chceme zvěčnit.

Letní nálada pro vaše fotografie. / © ANDROIDPIT

2. Sklo a chytrý telefon

Vložte svůj smartphone do sklenice (pokud váš smartphone není vodotěsný jako Z5, pak bez vody) Pokud máte phablet, budete muset hledat velmi velkou sklenici. Efekt vytvořený na fotografiích je docela zvědavý a zábavný. Můžete to vidět na fotografii pod tímto textem.

Obrázek 20160620 102155

Skleněný efekt. / © ANDROIDPIT

3. Karton a chytrý telefon

Tento trik je také velmi jednoduchý, stačí vyvrtat otvor v kusu lepenky, který je o něco menší než senzor fotoaparátu, a umístit ho na vrchol. Zvláště když jej kombinujeme s černobílými nebo sépiovými filtry, získá se vintage efekt.

Kartonový efekt. / © ANDROIDPIT

4. Maškarní efekt procházky po domě

Pro tento trik budeme potřebovat další kameru, která nás pořídí. Jde o hledání nebo pořizování snímků jiných tváří, zvířat nebo čehokoli, na co si vzpomenete, a tuto fotku si můžete vytvořit sami. Efekt je docela zábavný a pravdou je, že se při tom můžete hodně smát.

Milujeme surikaty! / © NextPit

5. Malá planeta

Na závěr je velmi zábavná aplikace pro ty, kteří milují úpravy fotografií. Tato aplikace není zdarma a vyžaduje určitý čas, než se ji naučíte dobře používat; Ale pokud se vám líbí efekt mini planety, který produkují, stojí to za to.

Tiny Planet FX ProNainstalujte si na Google Play

Co si myslíte o těchto číslech? Víte, že chcete sdílet více?